Kukaan ei tahtoisi luopua, silti menetin Sinut.
Tavallaan halusin kokeilla itsekin sitä, tavallaan halusin opettaa,
osoittaa sulle, JOTAIN menetyksistä, nollaamisista.
Onnellisista Lopuista. The End.
https://youtu.be/Y7Q7kZVUW8c taustalle soimaan hetkiseksi.
Sinusta jäi hyvä haiku, haju, muisto, kosketus, Olet TodellaRakas!
ihoni muistaa Sinut. Kokonais valtaisena.
Olet jotain uskomattoman ihanaa lähimuistoa, kihelmöivää kuumotusta.
*opittava olemaan YKSIN*
*opittava olemaan YKSIN*
Luopuminen
24
1111
Vastaukset
- Anonyymi
Kävikö niin että annoit nuppipuoskarin pilata elämäsi puolestasi?
Mun "nuppipuoskari" on ihan omaehtoinen ajatusmaailma.
Tähän ei kukaan antanut mulle neuvoja,
ihan yksin, omavaltaisesti, itsetarkoituksellisesti
Omahyväisesti
jouduin Hänet jättämään,
oman Onnensa nojaan.
ja Nyt en tiedä, mitä haluankaan ?)?)?))
Tuuliviirinä Tuulimyllyjä vasten Auringon siltaa- Anonyymi
Mahdatko nainen olla vai mies?
Anonyymi kirjoitti:
Mahdatko nainen olla vai mies?
Onko sillä mitään väliä?
Eikö teksti ratkaise?- Anonyymi
SuruPusero kirjoitti:
Onko sillä mitään väliä?
Eikö teksti ratkaise?Ratkaisee. Sä olet se sama mies, jonka kohdalla tein saman päätöksen. Onko tää nyt onni meille, enpä tiedä?
- Anonyymi
Ei kiinnosta. Sun is shining... Bob Marley
- Anonyymi
No naiselta miehelle, etekö ymmärrä??
- Anonyymi
Enpä usko
- Anonyymi
Jäi vainonta
Jäi gangstalker toiminta
Jäi viidakkoveitsen esittely
Jäi julkinen häpäisy
Jäi väkivalla uhkailu
Jäi kunnianloukkaus
Jäi puuttuminen minun ja lähimmäisien asioihin
Jäi taakse suuri määrä tiedonongintaa
Jäi taakse kiristys
Jäi taakse manipulointi
Jäi taakse huumeparonin kukoistus
-->For Real Asshole - Anonyymi
Älä saatanan Pelle enää ikinä lähesty mitenkään millään tavalla tai rikoskumppaniesi kanssa "gangstalker" toiminnalla minua tai lähimmäisiäni. Todennäköisesti kuvittelet suksivasi kuivin jaloin pois. Kato kun se ei todellisuudessa mene niin. Vittu mikä palikka-pelle.
Hyvää huomenta,
mitähän kummallisia sananvääntäjiä,-kääntäjiä,-muutttajia,-suuttujia,-mönkijöitä,-ötököitä, nettisuoliöllilölliäisiä
tänne ketjuun onkaan
iskeytynyt!
IHMEELLISYYS ja kummallisuus!- Anonyymi
"Ihoni muistaa" - tämä ei siis ole palstarakkautta, minkä perään ikävöit? Ja fyysisyys on ollut jotain enemmän kuin halaus, eikös?
- Anonyymi
Surupusero minäkin olen hieman suruissani kun yksi ihminen on joko unohtanut minut tai ei halua olla enää tekemisissä.
- Anonyymi
Niin siinä sitten käy kun toisella leikkii vaan eikä mitään tosissaan tarkoita oppikaa muutkin naiset tämä
- Anonyymi
Joskus muistan kun omat ajatukset oli lähes yhtä monimutkaisia ja sekavia. Jos nyt mitään ymmärsin. Tuohon auttaa lopulta ehkä vaan aika ja oikea arki.
- Anonyymi
Kyllä yksin elämiseen tottuu.😄🤗👍
- Anonyymi
Aloittaja, et tunnu olevan kovin vilpitön. Ja muut kommentoijat, kasvattakaa aivot.
Aloittajalle hyvää yötä tai huomenta, miten vaan.
Rakkausasiat on vaikeita.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perintovero 100 prosenttiin, työeläkkeet ja maataloustuet pois
Noilla eväillä lähden tasapainottamaan valtiontaloutta ja korjaamaan työntekijöiden palkkakuoppaa nostamatta työnantajie3776681Riikka runnoo: polttoöljyn hinta nousi maaliskuussa 40 prosenttia
Onko irvistelijällä sakset hävinneet, vai miksei osaa leikata polttoaineiden hintaa kansalaisten kukkarolle sopivalle ta754295Dannysta tulee isä 83-vuotiaana
Huh huh sentään sellaista naista, joka laitattaa itsensä paksuksi ikälopulle papalle ! Ajatellaanko lapsen oikeuksia oll973780Purra ryöväsi Marinin Itä.-Suomelle neuvottelemat EU-rahat
Perust vihaavat suomalaisia, mutta eritoten itäsuomalaisia. "Osa kaksikäyttörahoista on alun perin Itä- ja Pohjois-Suom443654Miksi persut hyökkäävät jatkuvasti henkilöitä päin?
Miksei persut yritä lainkaan korjata asioita, vaan koko ajan haukkuvat henkilöitä? Ei tuollaisilla turvanpieksäjillä ole1353636Seida Sohrabi: Suomi ei ole rasistinen maa
Seidalta taas täyttä asiaa. Miksi punavihreät naiset eivät pysty samaan - no se ideologia estää. "Meillä on valitettava1493600Demariskandaali! Eveliina Heinäluoma (sdp) kahmii kaikki Hitas asunnot itselleen!
Heinäluoma on ostanut useita yhteiskunnan tukemia, hintasäännösteltyjä asuntoja itselleen! Ei ihme, että Hitas on ollut2473529Ketkä haukkuu suomalaisten ÄO:tä?
Siinä on kaksi vaihtoehtoa, joko siis rutiköyhä vajaaälyinen vasuri tai venäläinen. Kyllähän täällä käy suomenvenäläisi393088Pääsiäisen kunniaksi tekoälyn analyysi Riikka Purran kirjoituksesta
🧠 Mitä kirjoitus kertoo Riikka Purrasta? 1. Asenteellinen ja epäasiallinen sävy: Kirjoitus pursuaa halveksivaa, jopa a143064Demarien sanoin kuvaamaton ahneus - Eveliina Heinäluoma vain yksi esimerkki
Mutta näin se on demari-eliitissä aina ollut, käytännössä siis nämä eliittiin kuuluvat ovat puhtaasti porvareita - Marin1052799
