.....mutta minäpä kusasin suoraa Hemmilän taskuun ja oli kovasti tyytyväinen kun lämmitti ainakin hetken ja sai suoraa palautetta äänestäjältä.
Jokainenhan vaaiuurnaan osaa kusta,,,,,
2
172
Vastaukset
- Anonyymi
Olet selkwä vaihtoehto Hemmilälle. Äänestäjä saa vapaasti valita, tukeeko sinua ja toimintaasi vai toista osapuolta?
- Anonyymi
Oliko silloin paljonki pakkasta kun kusasit? Onhan se tosi hienoa että sai tilaisuudessa suoraa palautetta kansalaiselta.
Minä en pustyisi julkisella paikalla kusasemaan edes pusikkoon, eikös yhtään noloittanut tilanne?
Kerran nuorena oli kauhee kusihätä ja olin matkalla turkkuseen kun auto pysähtyi bussipysäkille ja kusasin heti siitä ovelta, mutta.
Yksi porvarisrouva oli justiinsa tulossa sisälle ja se huutaa: "Tämä on kyllä jo liian paksua". Minä siihen, "Mutta mitäs rouva tykkää pittuudesta"?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävä sinua
Onkohan sulla ollut sama tunne kuin mulla viimeisten parin päivän aikana, eilen varsinkin. Ollaan oltu ihan lähellä ja k375086- 823616
- 302993
- 612985
- 92896
Kesäseuraa
Kesäseuraa mukavasta ja kauniista naisesta. Viesti tänään mulle muualla asiasta jos kiinnostaa Ne ketä tahansa huoli, t562343- 411838
Tuksu on edelleen sinkku - nuori Joonas jätti!
Hihhahihhahhaahheee Joonas keksi hyvän syy. : Tuksu on liian Disney-prinsessa hänelle. (Mikähän prinsessa lie kyseessä….91770- 181721
Kiusaaja otti yhteyttä, mitä tekisit?
Minulle kävi näin pari kk sitten. Olin aluksi todella ystävällinen. Sanoin, että olin jo unohtanut jne. Asia jäi vai1351639