Horoskoopit ja täydennättekö toisianne vai voiko olla haasteita?
Mikä on oma ja kohteesi
Anonyymi-ap
35159
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 35
Vanhimmat
Vastakohtia ja muutenkin epäsopivat merkit. Eipä meistä muutenkaan mitään tulisi.
😋😋😋😍😍😍😍😋😋😋
🍒 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17798074K
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞
Minä olen leijona ja hän rapu
-valtakunta
Vinkki. Horoskooppeja ei kannata vertailla pelkkien merkkien perusteella, vaan huoneiden mukaan. Syntymäkartta antaa myös vinkkiä missä tulevan kumppanin voi tavata ja mikä merkki olisi sopivin pitkäaikainen kumppani.
Ei helvetti. Oot se goldrose, moraalinvartija valtakunta seko
Horoskooppien perusteella ihmisiä vihaava ja rakastava 🤦♀️
Mikä hemmetin valtakuntaseko🤣🤣 kaikkee sitä. Mä muuten tykkään monista ihmisistä ja en horoskoopit perusteella. Jos vihaan, niin vihaan tekojen vuoksi.
Ei helvetti kakkonen sivusta huutaa ettei pää kestä etsiä syntymäkarttoja eikä horoja tai horoskooppejakaan. Kohta piipaa soitettava. Ensin kuitenkin tupakka. Se rauhoittaa pientä päätä, B-luokan aivoja ja pääsee tuulia haistaa samalla. Kauhee kunto ja nyt en tarkoita mitenkään positiivisesti ajatellen. On vain vaikea jopa kirjoittaa. Mina menna ulos. Tupikki. Ja aivot jäätyy. Koko ihminen jäätynyt. Palelua. Voiko mistään tilata luomulämmittimen? Onko tietoa?
Voin katsoo sun syntymäkartasta sopivan merkin lämmittimeksi.
No mut se ois tosi kiva juttu. Jos jossain vaiheessa viitsit. Kauris niinku muisteltiin että oisin. Mutta uros ja naaras vai uros vai naaras .. ei oo mitään tietoa .. jompikumpi tai kumpikin ..
Minä jouskari hän oinas ja kyllä, match made in heaven😅
” Jousimies ja Oinas yhdessä, voi johtaa ennennäkemättömien ideoiden räjähdysmäiseen kasvuun, joten heitä ympäröivien ystävien kannattaisi pysyä piilossa turvassa, kun nämä kaksi ovat yhdessä. Jousimies pitää vitsailemisesta, ja Oinas haluaa käyttää usein hyväkseen nokkeluuttaan. Kaikki, jotka ovat olleet näiden kahden kanssa samassa huoneessa, ovat nähneet samalla komediaesityksen, ihan pakostakin.” Teenainen
Kaikista epäsopivimmat mitä löytyy.
Eli ollaanko me sit pari?
Jos haluat. Mulle käy. En tiiä susta.
Varmaan me ollaan, kun ollaan niin epäsopivia. Syntyikö tästä nyt uusi palstapari?
Oinas ja vesimies
Ovat kuin luotuja toisilleen,tosin oinaan itsepäisyys on vesimiehen helppo hallita.
Jos vesimiehen kanssa löytää yhteisen taajuuden, hänestä saa itselleen älykkään, yllätyksiä täynnä olevan ja rakastavan kumppanin.
Mutta hän ei halua tavallisen "tylsiä" suhteita?
Kohde kuulostaa ongelmalliselta ilmaisulta, nykypäivänä ollaan herkkiä
Huuhaata
Mies on oinas ja minä vaaka, en tiedä miten sovittaisiin yhteen. Joku viisaampi voisi kertoa?
Kuten sanottua,oinas on itsepäinen ja luja tahtoinen mutta "kesytettävissä" oikeilla nikseillä.
Siis miespuolinen oinas.
Niin, olisiko minusta kesyttäjäksi, siinä se ongelma onkin...
Kirppu. Haasteemme täydentävät toisiaan.
Vaaka ja vesimies kuulemma sopis kamuksi, kaksoselle joka on vakaa kuin kelttien tammi, sylkee tulta lohikäärmeen lailla toisinaan ja mitä vielä? Joo elementti on ilma.
Siinä ikioma houruskooppi itse laadittuna tämän hetkisen mielialan mukaan, ai niin skorpioni lähti lätkimään...
Lopettakaa jo tämä naurettava horoskooppikeskustelu. Naulaatte ja rajoitatte elämänne tällaiseen typerään humpuukiin.
Onko sinut hylätty horoskoopit vuoksi?
Hölöttelin tuossa aikani kuluksi, ei tuo mitenkään rajoita, relax
oho, hyppäsi väärään osioon, tätä se teettää kun kuuntelee samaan aikaan muzakia
Oinas ja vesimies täydennämme siis toisiamme. 😉
Hän olisi täydellinen horoskooppimerkiltään minulle
Jaa mikä kohde, stalkkauskohde vai?
Kuka täällä on stalkkauksesta puhunut saati kohteesta? Vedit nuo sanat itse mukaan. Kukaan muu ei. 🏅 Voi jestas että voikin joku olla noin pihalla ja kuutamolla. Get a life. Mitä sä täällä teet? Stalkkaat vai nalkkaat? Näköjään nalkkaa. Nainen taitaa olla siis. Naiset 🙄
titityy ukkeli
😂😂😂😂😂😂😂😂
Mitä väliä seuraatko hevosia