Tule Kouvolaan

Milloin nainen tulet Kouvolaan?
Autan sua kyllä, pärjäät varmasti. Haluaisin nähdäkin sinua, ei pelkkiä viestejä.
4127
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kuka nyt Kouvolaan haluaisi eli en ole tulossa.

Äänestä
  • Haluankin tänne oman ihanan naiseni, en sua.

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Haluankin tänne oman ihanan naiseni, en sua.

    Olen minäkin ihana. :(

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Haluankin tänne oman ihanan naiseni, en sua.

    Anna tulla vaan haluatko haastaa riitaa? Piristä tämä yö.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Milloin nainen tulet Kouvolaan?
Autan sua kyllä, pärjäät varmasti. Haluaisin nähdäkin sinua, ei pelkkiä viestejä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu