Tänään voit nainen esitellä reisiäsi ja peppuasi minulle kello 17.00 eteenpäin uimahallissa.
Tähn vain vastaukset missä on 100 % vinkit mistä naisen tunnistan.
Edelliseen aloitukseeni vasyaili trolöit joten nyt heidän huomionkipeytensä on saatu tyydytettyä ja l oikeiden fiksujen ja aitojen vastauksien aika.
Tähn vain vastaukset missä on 100 % vinkit mistä naisen tunnistan.
Edelliseen aloitukseeni vasyaili trolöit joten nyt heidän huomionkipeytensä on saatu tyydytettyä ja l oikeiden fiksujen ja aitojen vastauksien aika.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Aloitus on auki tänään kello 16.00 asti
Uimahalli ei ole minulle kovin edustuksellinen paikka sillä en ole kuin kala vedessä uimapuvussa. Mutta jos tahdot uida kilpaa niin voidaan ottaa matsi. Vaikka uimakintoni ei olekaan enää niin terävä niin uskon että peittoon sinut edelleen. Sitten voimme vähän veden alla pitää käsipeliä kuten ennen vanhaan mikäli löytyy jostain joku sopiva nurkka ja asiakkaita ei ole liiaksi.
Vastaus oli kehno , mutta tänään olen uimahallissa kello 17.00 eteenpäin
Mikäli haluat yli 30 vuotias nainen erittäin hyvät ja luottamukselliset välit kanssani mihin kuuluu monenlaista juttelua ja monenlaista erotiikkaa niin vastaa tekemällä vastauspohjan ympärille hyviä vinkkejä itsestäsi.
Tämä aloitukseni ei ole suunnattu kenellekään eikä yksikään aloitukseeni vastattu kommentti missä on miehen tai naisen nimi liity minuun tai aloitukseeni millään tavalla.
Vastaa sinulle tapahtuneisiin vastauspohjiin noista.Vastaa jokaiseen ns oikeaan pohjaan osa voi olla vääriä tai sitten ei ole.
Älä yhdistä eri vastauspohjani numeroita vastaukseesi.
1Naisella farkut ja paita/takki rakennus juttelua.
Naisella uimapuku, uimahallissa juttelua 2 vuotta sitten
Naisella mustat pyöräilyshortsit, kesä yli 5 vuotta sitten juttelua
Naisella mustat sukkahousut ja hame , paita , takki rakennus juttelua
2Naisella musta uimapuku uimahallissa uima-altaan reunalla juttelua noin 10 vuotta sitten.
Naisella farkut ja paita , minun tai naisen talo , talvi noin 3 vuotta sitten juttelua.
Naisella ulkoiluasu kävelyä kaksin luonnossa.
Naisella juoksuasu ohimennen autolla.
3.Naisella lyhyet shortsit , paita , minun tai naisen talo kesä noin 10 vuotta sitten juttelua
Naisella farkut ja paita syksy , minun tai naisen talo juttelua.
Naisella minihame ja toppi kesä torilla juttelua
4Naisella oma vastauspohjasi.
Aloitus on auki tänään kello 16.00 asti.
En lue alle 250 sanan vastauksia tästä .
Tässä täytyy tietää minut ja olla kiinnostunut minusta..
Kirjoita vastaukseesi luonteestasi , ulkonäöstäsi , hiukset , peppu , reidet ja tissit.Millaiset nuo ovat. Sitten kirjoita vastaukseesi paikoista mihin vastauspohjat liittyy ja milloin vastauspohjan asia on tapahtunut.
100 % vinkit mistä sinut tunnistan , että voin tehdä nähdessämme aloitteen sinulle näistä asioista
Aloitus on auki tänään kello 16.00 asti
Hitto en ihan ehtinyt😁
Uimahallin siivooja kyllä niin hotti pakkaus, että on aina suihkutiloissa vastaan tullessa pitelemistä, ettei kolmas jalka alkaisi kovasti heräillä.