Niin mulla on tavallinen 15cm peenis. Naisia ei aikaisemmin ympärilläni kiehnannut, kunnes ostin "auton"!! Auto on hyvä munan jatke, olen sen huomannut. Toin Saksasta BMW E36 325i coupen. Sen jälkeen ei naisen saanti ole ollu ongelma. Tiedän toki että ne autoni takia pörräävät siinä tyrkyllä, mutta miksi jättää tilaisuus käyttämättä! ;) Pimppaa on ollu kiitettävästi tarjolla... Että näin minulla, muilla vastaavia kokemuksia??
Tavallinen
Jore
51961
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Huomasin ihan saman, vaikka ostin ikälopun Ferrari Testarossan -84. Ja vientiä on...
Nyt taas joku "amitsu tuning dude" puskee tota auto paskaa. Usko jo ne saattaa olla oikeesti kiinnostunu susta eikä siitä BMW:stä. Muutenhan ne hinkkais tussuaan sitä bemarin nokkaa vasten kun sun.
vaihdoin mersun lada compiin,niin jo alkoi pesää tulemaan vasemmalta ja oikealta.ei sillä mitään väliä ole,että ne auton takia minulle pillua antaa,pääasia että antaa.
Sillä Ladalla kun ajelet,voi mulkkuusi tulla tärinästä metsurin tauti,veri pakenee munasta,ja naimiset loppuu siihen,mitenkäs sitten suu pannaan?
Voi näitä munalla ajattelijoita!