miksi pitää Euralainen ÄSSÄT LIPPALAKKIA PÄÄSSÄ luuleeko olevansa Porilainen. tai pitää Rauman Lukon pelipaitaa ja on tatuoinut lukon logon käsivarteen. eiköhän nuo sm-liigan jutut ole Kaupunkilaisten juttuja. nauravat vähemmästäkin junteille.
miksi pitää
7
360
Vastaukset
- Anonyymi
Köyliöläiset luulee siis omistavansa hankkijan, ja yks säkyläläinen volvon...
Ku pitätä mainos hattuu pääs - Anonyymi
Menee isomäen halliin se ässä lippalakki päässä . sinne ässä fani katsomoon sanoo"olen kiukaisista" katsotaan kuinka käy.
- Anonyymi
No yhyy. Miksi suomalainen pitää Winnipeg jetsien lippulakkia, luuleeko se olevansa jenkki?
Miksi minulla on Millionaire Clubin lippis vaikka olen perseaukinen. No yhyy taas.
Onko minulla elämää vai olenko turha tyhjäpää, no yhyy. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
No yhyy. Miksi suomalainen pitää Winnipeg jetsien lippulakkia, luuleeko se olevansa jenkki?
Miksi minulla on Millionaire Clubin lippis vaikka olen perseaukinen. No yhyy taas.
Onko minulla elämää vai olenko turha tyhjäpää, no yhyy.Huomaa että on juntti.
- Anonyymi
Mene hallille, kuuntele mitä pataljoona laulaa. mistä he ovat, mitä he ovat. ei pitäisi olla vaikeaa ymmärtää mitä tarkoitetaan.
- Anonyymi
Terve.Asun Helsingissä ja tällä syntynytkin. Lähi sukulaiseni antoi lahjaksi hyvät urheili sukat jotka ovat pohkeisin ASTI.ISOLLA lukee Tampere. Hän asuu Tampere!On sopimatonta käyttää? Käytän niitä niin että urheiluhousujen lahkeet ovat sukan sisällä. Toiselta lähisukulaiselta sain lahjaksi paksun laadukkaan kaula Huivin talveen. Siinä isolla JYP- Kun sukulainen kyseiseissä seurassa ja asuu Jyväskylä. Omasta mielestäni Helsinkiläisenä oikeus niitä käytää.Kuin Lippistä jossa lukee Nike.Eikös merkki ole Usa:sta?
- Anonyymi
Paras seurapaita on Vetelin Kuivat.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1858519
En löydä sinua
En löydä sinua täältä, etkä sinä varmaankaan minua. Ennen kirjoitin selkeillä tunnisteilla, nyt jätän ne pois. Varmaan k264608- 504168
- 593702
- 513186
- 502940
Ne oli ne hymyt
Mitä vaihdettiin. Siksi mulla on taas niin järjetön ikävä. Jos haluat musta eroon päästä niin älä huomioi mua. Muuten kä262646- 402421
Anteeksi kun käyttäydyn
niin ristiriitaisesti. Mä en usko että haluaisit minusta mitään, hyvässä tapauksessa olet unohtanut minut. Ja silti toiv382133- 292086