Koko ajan yrität päästä persuihin

https://fi.wikipedia.org/wiki/Warrant
Miksi miksi yrittäisin
Nytkin tutustun Instagram seuraajaniJerry Dixonin yhtyeeseen
Nimeltä Warrant
On teillä kuvitelmat.
3124
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Varkauden Perussuomalaiset ehdokas Sekö pitäisi muka kiinnostaa ja Purrra
Keksi lisää vitsejä

Äänestä

Kovasti persuja nostat täällä esiin, olet siis persu, mutta et pääse puolueeseen. Aika karua.

Äänestä

Ketään ei täällä kiinnosta joku nobody jenny dikson. Eikä kiinnosta sinun insta tai jutut muutenkaan.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

https://fi.wikipedia.org/wiki/Warrant
Miksi miksi yrittäisin
Nytkin tutustun Instagram seuraajaniJerry Dixonin yhtyeeseen
Nimeltä Warrant
On teillä kuvitelmat.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu