Vaalit meni hyvin

Tänään on hyvä päivä ottaa konjakkia🤣🤣🤣🤣🚗🤡🤡
683
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Kieltämättä, petturi-Keput & ollaan niin v***n vihreitä ilmatohömppä-puolue kärsi kunnon tappion...

Äänestä

Pääsikö juoppo eduskuntaan?

Äänestä
  • Kyllä Lintilä pääsi.

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Kyllä Lintilä pääsi.

    Milloin Juoppoharju on nimensä Lintiläksi muuttanut?

    Äänestä

Suomen suunta muuttuu.
Aurinkokin paistaa...

Äänestä

Kepulit sai mitä pyysivät!!! Ei häävisti menny raijalla ja jounillakaa....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Tänään on hyvä päivä ottaa konjakkia🤣🤣🤣🤣🚗🤡🤡

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu