Ryhdikkäät siniset/korjausliike 1357 ääntä. Vähiin on Timo Soinin perintö käynyt.
Jäätiin jytkystä
10
535
Vastaukset
- Anonyymi
Ja vain 6 edustajaa sai Siniset Arkadianmäelle. PURRAN emopuolue sai 46 edustajaa joten näpäytys tämäkin ISÄ TIMOLLE!
- Anonyymi
😋😍😋😍😋😍😋😍😋
🔞 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17808426P
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞
- Anonyymi
SOINISTA EI OLLUT MIHINKÄÄN
- Anonyymi
Ahva saanee valiokuntapaikan. Roininen ehkä myös. Muuten kun kannatus on luokkaa KD... Niin kyllä emopuolue voiton vei loikkareista.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ahva saanee valiokuntapaikan. Roininen ehkä myös. Muuten kun kannatus on luokkaa KD... Niin kyllä emopuolue voiton vei loikkareista.
Miksi mikään lähde ei tue väitteitä Tiina Ahvan tuoreesta työpaikasta Arkadianmäellä? Eipä siellä Rouvinenkaan näytä olevan jatkossakaan.
- Anonyymi
Kaikki persuloikkarit ovat loikanneet kuka minnekin, muutama yksittäistä lukuunottamatta.
Pienpuolueväki lähtee nyt kuka minnekin uuteen pienpuolueeseen nyt kun tämä puolue tippuu puoluerekisteristä. Tuskimpa Siniset kerää enää uusia kannattajakortteja, olisi kova työ.
Pienpuolueessa toimiminen on monelle ihmiselle eräänlainen elämäntapa.
Siniset kuihtuvat ja kenenkähän käteen jää musta pekka? - Anonyymi
Alkakaa kaikki toimia isänmaallisesti ja äänestäkää tästedes perussuomalaisia ihan kaikissa vaaleissa
- Anonyymi
Ari Jalonen jatkaa soinilais-terholaisella linjalla vaikka hautaan saakka!
"Ari Jalonen on semmoinen mies, johon voi luottaa. En lähde tuosta vain poukkoilemaan ja vaihtamaan aatesuuntaa. Olen sinisissä ja aion olla sinisissä. Rakennamme pitkäjänteisellä ja hyvällä työllä vahvaa pohjaa tulevia vuosia varten, Jalonen vakuuttaa." https://yle.fi/a/3-10151826 - Anonyymi
Nou contääct
Nou jytky- Anonyymi
Ahva sai kuitenkin paikan eduskunnassa! Onnittelut. Sentään joku sininen 200 joukossa. Niin ja se Ari Roininen!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin sinussa haluan koskea
Tilanne, että pääsisin tutustumaan eri kohtiin sinussa, mitä haluaisin kokeilla. Käsiin haluaisin tutustua, hieroa niitä372071Sairaammaksi menee: Musk alkaa sensuroida Zelenskyin viestintää X:ssä
IL: Musk puuttuu Zelenskyin viestintään – X:ään tulossa muutoksia "Elon Musk sanoo korjaavansa X:n, jotta käyttäjät voi1821510- 941401
Toisen ihmisen sydämellä
leikkiminen on äärettömän moraalitonta. Antaa turhiaa toiveita ja sitten olla kuin mitään ei olisi tapahtunut. Kuinka vo1421209- 1151108
PAM:in mainos, älä mene tänään ruokakauppaan
kannatan kovasti kaupan työntekijöille lisää liksa. MUTTA lakossa on huonoa, nyt kauppiaat näkevät kuinka vähällä henki1351050Oho! Toivo Sukari paljastaa erikoisista iltatoimista Nadja-vaimon kanssa: "Hän aina putsaa mun..."
Oho! Onpa iltatoimet tällä pariskunnalla. Toivo Sukari ja Nadja Sukari menivät naimisiin v. 2019. Lue lisää: https://251000- 74960
- 70894
- 250886