Kyllä taso laski kun Jaajo lähti. Annia ei kukaan kaipaa mutta Jaajo täytyy saada takaisin.
Aamulypsy ja juontajat
Anonyymi-ap
11167
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Niin, juontajat jutustelevat kaksimielisiä ja repostelevat omaa sukupuolielämäänsä ja ruumiintoimintojaan. Ja sitten hihittelevät ja kikattelevat päälle kuin pahaiset teinarit.
Täyttä roskaa nämä nykyiset radio-ohjelmat. Juontajat eivät pysty kuin höpöttämään omia yksityisiä asioitaan ja tuovat omia mielipiteitään liiankin vahvasti esille.
Nova on vajonnut todella syvälle tähän julkisuuden suohon. Ei mitään mielenkiintoa enää Novaa kohtaan.
Minä kyllä kuuntelen Novaa mielelläni ja pidän myös Novan juontajista! Esko ja Suvi todella kivaa kuultavaa samoin kuin Minna Kuukka ja Kimmo Vehviläinen. Hyvää huumoria, sellaista mistä itse pidän.
Aamulypsyä tuli kuunneltuakin Jaajon aikaan, mutta nykyisistä juontajista en kyllä välitä yhtään, taso on todella surkea Jaajon lähdön jälkeen. Onko Aamulypsy kenties suunnattu nykyisin teineille, kun jutut on vähään sen oloisia?
Nova on kyllä kaikkein kuunnelluin Radiokanava! Ihan vain tiedoksi sulle. Mutta kun Esko...
Eskon jaaritteluiden vuoksi en ikinä kuuntele Novaa. Mieluummin vaikka soikoon autossa alikypsien juontajien ohjastama SuomiPop.
Mieluimmin sitten vaihdan vaikka Classic kanavalle ihan vaan musiikin pariin.
Novaa ja Eerikäistä ei vaan jaksa, ei jaksa....tylsää ja typerää höpötystä väliin pitää tytärtä muistaa kehua...ei ikinä.
🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒
🍑 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17810124p
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞
Huonoista juontajista tv,ssä on ylivoimaisesti kauhein Heikki Valkama. Pelkässä Päivää sanassa on valtava määrä ilmeitä. Sanat hukkuu, väärin nimet, töks töks lauseet. Tämä on jännä juttu kun muuten on Uutis podcastissa todella hyvä. Toinen on Matti Rönkä, joka on jo legenda, mutta nyt alkaa mennä lujaa alaspäin.
Pelkkää skeidaa tää Aamulypsy.
Nolointa on se, kun Nelonen usuttaa aamulypsy puhumaan seksistä! Tosi mautonta, kun tyypit eivät itse välittäisi tuollaisia puhella. Noloa! Juuso voisi jutella rauhallisemmin, pitää taukoa ja antaa muillekin suunvuoroa. Tauotonta puhetta on raskasta kuunnella.
Taso laski kun perälä lähti, nyt sitten jaajo . Tylsää