minulla on fantasia lihavasta miehestä joka panee mua perseeseen kun esitän nukkuvaa,ja pelkkä sylki liukasteena.
bi alistuva minä
8
1060
Vastaukset
- Anonyymi
Oletko päässyt toteuttamaan unelmaasi?
- Anonyymi
😋😋😋😍😍😍😍😋😋😋
❤️ Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17812877z
🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞
- Anonyymi
Elämäni noloin tapaus oli juuri tällainen!
Heräsin kun tunsin raskaan painon selkäni päällä ja jäykän kullin tunkeutuvan peräreikääni.
Niin lihavan pari sataa kiloisen miehen taakan alta ei ollut mitään mahdollisuutta siinä vaiheessa enää päästä pois ja oli vain nöyrryttävä vanhan sedän nussittavaksi.
Olin päätynyt kaverini kanssa tuntemattomien miesten matkaan alkoholin houkuttamana ja ei aikaakaan kun siellä sammuin.
Aikamoisen häpeällinen kokemus heterona aina aiemmin itseään pitäneelle nuorukaiselle!!
Eki- Anonyymi
kalewirauta kirjoitti:
tuohan olisi mitä ihanin tapa herätä
Nyt kyllä mutta silloin se oli käsittämättömän noloa varsinkin kun lapsuudestani saakka paras kaverini oli siinä sen näkemässä.
Painavan, hikeä valuvan ja haisevan iäkkään sedän pantavana ei ollut vielä silloin siihen aikaan mitenkään kunniakasta olla!
Eki Anonyymi kirjoitti:
Nyt kyllä mutta silloin se oli käsittämättömän noloa varsinkin kun lapsuudestani saakka paras kaverini oli siinä sen näkemässä.
Painavan, hikeä valuvan ja haisevan iäkkään sedän pantavana ei ollut vielä silloin siihen aikaan mitenkään kunniakasta olla!
EkiTällainen on miesten maailma. Vanhempi saa ottaa nuoremman.
JoneTampereelta kirjoitti:
Tällainen on miesten maailma. Vanhempi saa ottaa nuoremman.
heh kun vain saa kyrpää
- Anonyymi
Kävisipä näin itselle joskus
Ketjusta on poistettu 21 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Selvästi näyttää siltä, että SDP:n kannattajat hyväksyy kiusaamisen
ja seksuaalisen ahdistelun, kun puolueen kannatus pysyy korkealla. Mitä tämä kertoo demari-äänestäjien moraalista?722739Kyllä nämä nyky autonakut ja autotki on heikloja
Vuoden vanha akku, eikä inahdakaan.... Pistin vara-akun just lataukseen ja lähen sillä antamaan apuvirtaa Jos ei toimi,252488Päivi Räsäsen seksipaljastus loksauttaa Katja Ståhlin leuat! Elämäni biisi kohujakso tv:ssä!
Elämäni biisi -suosikkisarjan uusinnat ovat startanneet ja nyt vuorossa on sarjan 2. jakso v. 2019. Sinisille sohville422191Muistan vuosikymmenten takaa
Toivottavasti voit hyvin ja jaksat työssäsi. Olet upea ja erinomainen ihminen, toivon kaikkea hyvää.132016Montako mitalia Suomi saa talviolympialaisista?
Nyt heittäkää veikkaus Suomen mitalisaldosta ja mistä lajeista metallilätkät tulevat. Oma veikkaukseni on 6 mitalia. -1111507- 1671363
- 521042
Kokemuksia Rehux Oy yrityksestä työpaikkana?
Jonkin aikaa seurannut kyseistä firmaa sivusta, näyttäisi, että tälläkin hetkellä olisi peräti 3 eri roolia tai paikkaa28984IS: Riitta Väisänen kärsii ikävästä vaivasta - Vaipparalli ja 40 antibioottikuuria takana...
71-vuotias Riitta Väisänen on kertonut tuoreista terveysongelmistaan. Väisänen on kertonut julkisuudessa jo aiemmin vaih16798Jos mies oikeasti haluaa sinut
Hän ei ota riskiä että menettäisi sinut. Ei pienintäkään. Mies ei jätä vastaamatta viesteihin eikä pidä sinua epätietois99791