Miksi ihmiset eivät irroita noita vitun rekisterikilpimainoksia ostamistaan vaihtoautoista? Levoranta ja Kamux kiittävät lampaita.
Ohje:
-irrota 2 ruuvia jotka pitää rekisterikilpeä
-heitä levorannan/kamuxin mainos vittuun
-ruuvaa kilpi takaisin
Menee max 5min
Menikö tämä vittu nyt kaaliin?
Haistakaa v***t Sastamala! Ottakaa rekkarimainokset vittuun autoistanne!
19
1384
Vastaukset
- Anonyymi
Ehkä et tajua kaalissasi, että tuonne alle saattaapi tarvita uuden mainoksettoman pohjan. Toki jokainen päättää itse, vetääkö peltiruuvilla suoraan luukkuun kiinni..
- Anonyymi
äidilläni on hollannissa kolme autoa ja yhdet kilvet,magneetilla. aina siinä autossa millä ajaa. valtio ja vakuutusyhtiö ei ole siinä maassa kusettavia rahanahneita p-reikiä
- Anonyymi
Mutta ethän sinä itse edes omista autoa.
- Anonyymi
On sulla ongelma. Taisi tulla mulle ongelma myös,kun edes tiennyt et tällainen ongelma voi edes olla. Sinulla on asiat hyvin ,jatka samalla linjalla kyllä näitä ongelmia löytyy...
- Anonyymi
Mainosta vaan firmoja ilmaiseksi, vammalalainen lammas!
- Anonyymi
Täytyy käväistä Hollannissa jossa on järkeä!🤪
- Anonyymi
imaset pari kertaa kannabispiipusta niin olo helpottaa.
- Anonyymi
Multa vei poliisit kilvet oopelista vko sitten
- Anonyymi
Miltä kilpinesi suojauduit vai oletko vain harras Mad Max fani? -Poliisin suojautumistarpeen kyllä ymmärrän joten tarpeeseen meni.
- Anonyymi
En tiennytkään vittujen tarvitsevan rekisterikilpiä.
- Anonyymi
Ai että mulla ei ole vittuautoa. Missä vittuautoja myydään ja onko niissä katalysaattori ja tiputtaako ne?
- Anonyymi
Joskus 15...20 vuotta sitten ihmettelin itsekin, että miksi ihmiset suosruvat mainostamaan jonkun firmaa takaikkunaan tai rekisterin taustalaattaan laitetuissa mainosteksteissä.
Omassa vaihtoautossa kuin tuli noi rekkarin taustatekstit, niin en vaan ole viitsinyt niitä ruuvaamaan ja purkamaan pois. Se ei ole kuitenkaan niin suuri haitta meikäläiselle, tuo ilmaisen mainostilan varastus, että olkoon, kun ei itseä huvita.
Ehkä tämän ketjun aloittaja viitsii ja repii vielä 30 v. kuluttuakin autoistaan rekkarin taustalevyt irti. - Anonyymi
Jos ongelmat ovat tätä luokkaa niin peli on menetetty.
- Anonyymi
Kia on jälkipeliä varten kuten sitrieen.
- Anonyymi
Juuso ko sielä rähjää.
- Anonyymi
En todellakaan ruuvaa omastani.
- Anonyymi
onko aloittajalla kenties jäänyt se päivän tärkein pilleri ottamatta vai miksi kärpäsestä härkänen? Aattelin jättää levorannan kyltin paikoilleen.
- Anonyymi
Onko se keulija Juuso H... joka rähjää.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 703149
- 622495
Hei........
Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.562136Mitä sanoa pituudeksi näillä mittaustuloksilla?
Jos jossain tarttee ilmoittaa pituus sentin tarkkuudella? Mitattu neljästi virallisesti ja mittaustulokset on olleet 1942045- 551952
- 421594
- 401560
Mä en jaksa suojella sua enää
Oot osa mun tarinaa ja ensirakkaus 🩷🌈 Olisiko niin kauheata, jos muutkin ystävämme tietäisivät? Se on jo niin vanha ”t141253EU:n uusin idea - jatkossa joudut tunnistautumaan kun katsot PORNOA!
"Pornon katsominen muuttuu täysin Euroopan komissio on kehittänyt sovelluksen, jolla internetin käyttäjä voi todistaa p1391168- 61083