Minä olin jääkuningatar. Pelotti päästää sinua niin lähelle, enkä sitä halunnut tehdä. Sinä tulit kuitenkin. Minä tulkitsin sinua väärin, olithan jo liian lähellä, satutin sinua siksi. Pyysin anteeksi, sinä annoit, mutta mahdatko minua enää haluta lähestyä? Pallo on sinulla. Lue minua rivien välistä, olenhan jääkuningatar. Lupaan että sulan. Minä en voi enää tehdä mitään, tartu vielä viimeiseen koukkuuni jonka sinulle annoin. Muuten me emme enää näe.
Lähesty minua!
Frozen
81442
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Et taida naisena tietää miten vaikeeta teitä jääkuningattaria on lähestyä! Minä en saa sinusta enää mitään irti. Ota yhteyttä jos kiinnostaa.
hahahaaaaa!!!
ei sulla ole sielua.
Kukakohan minun pitäisi olla? Jotain vinkkiä jos annat niin lupaan tulla hinkkaamaan ikiroudan pois kasvoiltasi.
olet myös vuoroin kuuma ja vuoroin kylmä. Silloin kun minä olisin valmis ottamaan askeleen eteen sinä otat askeleen taakse. Sellaista se on ollut. Sinä olet viritellyt minulle syöttejä joihin en ole tarttunut, etkä kyllä sinäkään ole tarttunut minun syötteihini.
Haluaisin oikeasti päästää sinusta irti mutten vain pysty siihen. Nyt kuitenkin ehkä täytyy.
En usko että sinä täällä pyörit, sinulla olisi varmasti parempaakin tekemistä :) Vinkkinä voisin vain sanoa että Pk-seudulta.
Jotenkin kuulostaa liiankin tutulta. Milloin näit minut viimeksi ja missä? Helsinki, espoo vai vantaa?
sinut viimeksi tällä viikolla. En taida nyt kertoa missä. En usko että minä olen se joksi minua luulet. Voithan tietysti laittaa jotain vinkkiä, josta tunnistaisin.
Sinä tiedät minusta enemmän kuin minä sinusta. Minä en tiedä sinusta juurikaan mitään, tunnen kyllä sinut silti.
Mikä sun ammatti on? Ollanko nähty sun työpaikalla? Mikä päivä?
olla taidettu nähdä mun työpaikalla.