Ylijäämä palautus

Miksi oulun seudun s kauppa ei maksa ylijäämä palautusta.muualla suomessa maksetaan kerran vuodessa ylijäämä palautus normaali bonusten lisäksi.
6396
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Lestat saa sen, ei muut. Sama on Kärkkäsiellä tai vaikka Puukeskuksella: lestoille on aina - 40 % ja muille + 40 % hintaan. Näin Oulun mafia toimii.

Äänestä

Jaa ei täällä etelässä juurikaan ole lestpja ja kaikki jolla on vihreä kortti saavat palautuksen.

Äänestä
  • Mitä sitten valitat?

    Äänestä

Arina on ahne

Äänestä

Menee johtajien palkkoihin nekin rahat.

Äänestä

Pitäähän valkea saada maksettua.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Miksi oulun seudun s kauppa ei maksa ylijäämä palautusta.muualla suomessa maksetaan kerran vuodessa ylijäämä palautus normaali bonusten lisäksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu