Ota kädestä kiinni 💙
Älä päästä irti
Anonyymi-ap
2298
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 22
Vanhimmat
No ni, kukas se sitä sinä sitten oot?
🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒
🍒 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17820629F
🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞
Take my hand honay👋
En jaksa nainen enää oon niin väsynyt
Mitenkä voit kirjoittaa näin entä jos jollain ei oo käsiä?
No kellä ei oo käsiä? Hyvinhän tässä jokainen kirjoittaa vielä, tuskin muilla kuin käsillä. ittestäni sanoin aiemmin tuolla, että vedin käteni pois, kauemmas, koska ei halunnut tarttua niihin.
Et voi tietää. Onhan niitä sellaisia koneita millä kirjoitetaan vaikka katseella.
No mutta satun tietämään,että ko. ihmisellä on kädet. Ei kirjoita katseellal nääs.
Sulla olikin todella hyvät tunnisteet . Kait sä kuitenkin ymmärrät ettei tää ole mikään oma sivusi.
Ei ole mun sivu ei . . sunko sitten on? Miks mä en sais kommentoida? Kerro. Mullahan tässä on asioita kesken.
Okei. Ymmärrän. Sulla on asioita kesken. 😂😂
Mitä tarkoittaa ettei saa päästää irti? Miten se käytännössä toteutuu ja onko sillä mitään realistista toteutumaa?
Ottaisin jos ylettäisin sinne asti.
Jos oot sä itte tän kirjoittaja, niin yletyt. Vielä hetki tässä ollaan ennenkuin on kumpikin auto pihassa.
Jos lupaat että et säkään päästä irti koskaan niin en minäkään.
Tais tulla joku sotkee taas tähän .. tätähän tää on .. mutta jos oisit hän, tietäisit kyllä, mikä mä oon. En ois tommonen törkee mitä täällä on näitä. No enemmän vain menee aikaa selvitellessä kuka kirjoitti mitä, muttei kuulu mun työnkuvaan se. Jos SÅ luet tätä, niin tuu, hetki ollaan vielä.
Kaipaan miestä joten unohda.
Tuu lähelle ja ota kädet pois taskuista, hyvä ihminen.
En päästä sinusta irti nainen olen täällä
Maailma on sillä tavalla muuttunut, että niitä ketkä kulkevat käsi kädessä, arvellaan rakastuneeksi nuoreksipariksi, vaikka he olisivat jo nuoruutensa ohittaneita. Aikanaan mies huomaa että Naisella on uskomattoman kauniit kädet, niin kauniit, että itkettää.
Ja raidallisessa kesämekossaan, nainen muistuttaa tuulessa tanssivaa pientä sievää muovipussia.
https://youtu.be/aAVgXEcDSU8
Emmä kultsi enää. Meidän glitterajat meni jo. 🤷🏼♀️ Moikka muru, uusia tuulia kohti. 😗
https://youtu.be/OrGhXL9zCPQ
Viittaako väri Kokoomukseen?