Sverige vinner guld

ja, den glider in i mål igen. Tommy Salo får pucken i huvu och grejar det. Ok?
4214
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

yeah right! =) =) =) =) =)
remember what happened last time? 1995?
=) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) = )

Äänestä

Joo, vi kan ju inte låta Finlan vinna igen. Nu tar vi dom!

Äänestä

I'm sorry...Sverige vinner inte.Finland vinner igen, Tommy Salo är så dålig.Den glider in med oss :)Du har "good team" men vi har bästä.

Äänestä

Jag älskar ishockey...jag är "huono" skriva, men jag vill ha till Finland guld!
Leijonat
.....huahua

Äänestä

Kommentoi aloitusta


åke kirjoitti:

ja, den glider in i mål igen. Tommy Salo får pucken i huvu och grejar det. Ok?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu