Pönttöpropelli- ylioppilastason nerous

Anonyymi-ap

Jos pönttöön laitetaan vinhaa vauhtia pyörivä propellli, se ensinnäkin vilvoittaa ihanasti sontiksen haaroja, mutta kaakelin tullessa levittää sen pitkin sontasepon pönttöä, pakaroita ja seiniä. Tämä josmikä kiihottaa kännissä ja toimii symbolisena mielenosoituksena hallituskokoonpanoa vastaan.

Asennus vaiheessa täytyy olla tarkkana, ettei liian ylös unohtunut roottori vie kiveksiä mennessään.

Asd

3

121

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Nykyään on myynnissä mukavuuspönttöjä, joissa on tuuletus ja persiin pesutoiminto. Mutta ei betonikorsussa asuvalla sontiksella ole sellaiseen varaa.
      Sonnat leviää pitkin pönttöä ilman ropelliakin.

      • Anonyymi

        Sontiksille pitäisi kustantaa tommonen pönttö valtion varoista, jo kanssaihmisiäni ajatellen, koska sontis aiheuttaa pesemättömine takapuolineen hajuhaittaa kaupan kassajonossa.


      • Anonyymi

        🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑

        😋 ­­­N­­­y­m­­f­­­o­m­­­a­­­a­n­­­i -> https://ye.pe/finngirl21#17825556B

        🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Moi, nainen

      Tunnustan, olen heikkona sun hymyyn, ja sekään ei auta yhtään, että sulla on täydellinen nenä. Joten ensi kerralla, kun
      Ikävä
      51
      2095
    2. Some räjähti! Joel Harkimo jakoi haikean viestin meriltä tärkeänä merkkipäivänä: "Välillä..."

      Joel Harkimo on lähtenyt yksin purjehdukselle Atlantin yli. Tsemppiä ja voimia, Joel Harkimo! Lue lisää: https://www.s
      Suomalaiset julkkikset
      40
      1818
    3. Sedun opettaja?

      Kukas Sedussa on ahdistellut alaikäisiä opiskelijoita? Tämä kansankynttilä oli saanut monta varoitusta, mutta sama homma
      Seinäjoki
      50
      1385
    4. Suurinta rakkautta

      On päästää irti ja antaa toisen mennä. 😎🌹
      Ikävä
      82
      1223
    5. Bess jakoi hämmentävän kuvan - Anna Puu heittää roisin kommentin: "Onneks ei oo eka synnytys"

      Ohhoh! No nyt on aika provosoiva kuva Bessistä. Kivoja kommentteja julkkisystävät laukoo... Tiesitkö, että Bessin (s.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      16
      1203
    6. Kumpi ihastui teistä ensin

      Sinä vai kaivattusi?
      Ikävä
      61
      1139
    7. Milloin nähdään?

      😕💕 Alan olla ihan loppu.
      Ikävä
      49
      1097
    8. Näytät paremmalta kuin koskaan ennen

      Aivan jokaisena päivänä. Minä pidän sinusta parhaimman huolen. Lupaan sen, sen voin luvata.
      Ikävä
      41
      1023
    9. Mitä mun pitää tehdä?

      Mitä me mies tehdään? Mitä sä haluat mun tekevän? Mä en tiedä. Mä luulen tietäväni, että molemmat kärvistelee tunteid
      Ikävä
      40
      1008
    10. Keskusta on kovassa nousussa

      Persut ovat jäämässä kauas taakse. Maaseudun ihmiset ovat palaamassa järkiinsä epäonnistuneen persuseikkailun jälkeen.
      Maailman menoa
      136
      993
    Aihe