Kampotissa oli pari uutta suomalaista!

Kyllä jengiä alkaa kiinnostaa. Olen melko varma, että miehet oli Suomesta. Istuivat tänään seven eleven edessä penkillä.... Jos näitte, niin se kaveri jolla oli Punanen moottoripyörä. Kuikuilitte minun suuntaan myös. Kuulin myös jotain suomea ehkä.

Kyllä täällä eläkkeellä kelpaa...
7309
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Joo, mopo tai moottoripyörä tai pieni auto on kyllä välttämätöntä täällä. Kampot on aika laaja alue. Kaupoissa ja toreilla on kiva käydä ja hakea halvimmasta paikasta tavarat ja tarvikkeet. Kyllä mopo on välttämätön täällä. Osta oma ja ei huolia.

Äänestä

Näit unta ja heräsit kauheaan kankkuseen......

Äänestä

Kysymys kuuluukin, ett haaveilitko seksuaalisesti näistä karhuherroista ja panitteko?

Äänestä

Eikö sulle paikalliset kelpaa?👨‍❤️‍👨👨‍❤️‍👨

Äänestä
  • He tuovat viestiä paremmasta ja se on kuin siemen tai hapate valtiossa.

    Äänestä

  • Siellähän on niitä pikkupoikia, tai transuja.

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Siellähän on niitä pikkupoikia, tai transuja.

    Ei ole, niitä on enemmän Pattayalla ja Suomessa... Oikeastaan siellä Suomessa oli niitä pikku tyttöjä. Pennut tekevät rahaa, että saavat ostaa hampurilaisen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kyllä jengiä alkaa kiinnostaa. Olen melko varma, että miehet oli Suomesta. Istuivat tänään seven eleven edessä penkillä.... Jos näitte, niin se kaveri jolla oli Punanen moottoripyörä. Kuikuilitte minun suuntaan myös. Kuulin myös jotain suomea ehkä.

Kyllä täällä eläkkeellä kelpaa...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu