Hyvänyönkirje miehelle

rakastan sinua ja kaipaan -sattuu sydämeen. Kunpa tietäisit.

-P. Nainen
6215
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Mitä on tietää rakkaus vaihokkaan, miten olisi tieto kohdattavissa....

T.jos on hätä, niin tämä jätkä niittää, siinä on miljonäärillä pää irti, siinä on luotto.

PS.tälle jätkälle...

https://m.youtube.com/watch?v=mopmeX6IzYg

Äänestä

P on kyllä ihanin vieläkin. Ei tässä sit muuta. Hyvää yötä sinne peelle.

Äänestä

Olisitpa se joskus sinä.

-P. Nainen

Äänestä

P-nainen on kuuma,oikea hottis.

Äänestä
  • Eibole sulle tämä aloitus.

    Äänestä

  • Muttei koskaan rakastettava ihminen. Kukaan mies ei halua mitään aitoa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

rakastan sinua ja kaipaan -sattuu sydämeen. Kunpa tietäisit.

-P. Nainen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu