Mitä Kamppailuseuroja on Mikkelissä.
Paljon toimimattomia sivuja
Esim Kamppailuopisto.
Kamppailulajit Mikkeli
16
429
Vastaukset
- Anonyymi
KampMan League
- Anonyymi
😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋
💋 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17831943N
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞
- Anonyymi
MAHL
- Anonyymi
Homo-Veken paini ja pano
- Anonyymi
Korona tainnut lopettaa Etelä-Savon kamppailuopiston toiminnan
- Anonyymi
Ei ole korona lopettanut sitä.
t: just tulin treeneistä himaan - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ei ole korona lopettanut sitä.
t: just tulin treeneistä himaanOk 😊
- Anonyymi
Kaikki torstaisin klo 18.00 opiston tatamille, siellä on tarjolla kunnon turpaanlyöntiä halukkaille. Ei ihmeempiä lätinöitä, heti kajahtaa laaki otsikkoon pituuteen ja painoon katsomatta.
- Anonyymi
Kaikki ok kun haluat pahoinpidellä ihmisiä? Sait fudut kamppailuopistosta juuri tämän vuoksi?
- Anonyymi
Harmi kun en saanut asiallista tietoa.
T: Espoosta muuttanut 35v mimmi.
Täytyy unohtaa lajit.
Otin uimahallista kortin.- Anonyymi
Olisit ostanut mäkkiin vuosikortin. Saisit lisää läskiä ihteesi rupinen akka.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Olisit ostanut mäkkiin vuosikortin. Saisit lisää läskiä ihteesi rupinen akka.
Just taas vaan ilkeilyä 😥
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Just taas vaan ilkeilyä 😥
Sori, Ei ilkeilyä vaan nykyaikaa. Turha liikkua kun läskiksi pääsee helpommalla.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Just taas vaan ilkeilyä 😥
Mutta onneksi läski on jo tottunut painosta ilkeilyyn? Nyt ostamaan kilo suklaata ja sohvalle syömään sitä pahan mielen poistamiseksi!
- Anonyymi
Kirkkopuiston Drunken Boxing ry. Treenit keskiviikkona, perjantaina, lauantaina sekä palauttava treeni sunnuntaisin halukkaille!
- Anonyymi
Eikös toi ollut se homojen riitely jengi?
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies, mitä minun pitäisi tehdä
Niin, mitä naisen siis pitäisi tehdä, että lähestyisit ja tekisit aloitteen? Mikä on riittävä kiinnostuksen osoitus juur1812536- 1882090
Toivottavasti et mussukka elättele toiveita meikäläisen suhteen
Tiedän mitä olet touhunnut joten aivan turha haaveilla mistään enää 👍1771955Sofia Virralla ja Minja Koskelalla ei mitään käsitystä terveyskeskusmaksuista!
Vasemmistopimut Sofia ja Minja täysin ulkona sote asioista, ei minkäänlaista käsitystä edes mittaluokasta, missä terveys1221751- 1471670
Summit-tippuja Nicola sai Carolalta yllättävän viestin - Some älähtää rajusti: "Älä viitsi..."
The Summit Suomi -kisa käy kuumana kylmässä Norjan vuoristossa. Nicola tiputettiin kisasta juuri ennen finaalia. Likaise311655Varattais lähihotellista
🥰 huone viikoksi. Oltais vaan ja tilattais huonepalvelusta herkkuja! Viikonloppukin käy jos et viikoksi ehdi ❤ Hyvää1791255Kompostointitarkastaja tuli tarkastukselle!
En ole ikinä kompostoinnut ja eilen kävi kompostointitarkastaja kylässä. Tosi hianoa byrokratiaa taas: "Laki edellyttää,721227Juusolle sataa vihaisia viestejä hoitajilta ja loput nauravat hänelle
Ei löydy montaakaan, joka kehuisi Juuson toimintaa ministerinä: "Selvä enemmistö Juuson päivitykseen reagoineista on su1711215Persuehdokas uhkasi tappaa "jätkän" ja ravintolayrittäjän
Kuuntele tästä kuinka meuhkaa. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/4eb3034d-48c5-4f31-b53c-42be3dc9607c801171