Millähän keinoin saisi lisättyä sperman määrää? Onkohan olemassa esim. tiettyä ravintoa mitä lisäämällä se vaikuttaisi asiaan? Onko kellään tietoa asiasta tai omakohtaista kokemusta.
Sperman määrä
37
2625
Vastaukset
- Anonyymi
Enemmän maito tuotteita sekä tarpeeksi vettä.
- Anonyymi
Kas kun ei piimään kastaa sitä vehjettä?
- Anonyymi
🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑
❤️ Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17832265M
🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞
Ei millään. Vähenee vain vanhetessa.
- Anonyymi
Ammu jatkossakin räkäpäitä ääliö
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ammu jatkossakin räkäpäitä ääliö
Ulosantisi kertoo joko vakavasta vammasta tai muuten vaan vajaaälyisyydestä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ammu jatkossakin räkäpäitä ääliö
Mikä miestä harmittaa ?
- Anonyymi
Sperma kehittyy kiveksissä. Kiveksiä stimuloimalla voidaan spermantuotantoa lisätä. Puristele kiveksiäsi, mitä kovemmin puristelet ja mitä pidempään, sitä enemmän spermantuotanto lisääntyy.
- Anonyymi
Tainnut jäädä koulujen käynti kesken sinulta.
Sperma valmistuu eturauhasessa. Siittiöt kiveksissä, tiedätkö ne pienet veijarit mitä et edes näe ilman mikroskooppia?
Vaikka olisi tehty vasektomia, Sperma tulee silti ihan hyvin.
- Anonyymi
Selibaattia viikoksi.Syö selibaatin aikana paljon kalaa ja broileria.
- Anonyymi
Ei oikiastaan mitenkään muuten kuin selibaatissa.Yksilöllistä on se mikä on sperman eritys.
Nää ravintolisät jota markkinoidaan sperman lisäämiseen ovat täyttä huuhaata.Voi aiheutta jopa maksasyöpää pitemmällä aikavälillä että ei kannata mihinkään lisäravinteisiin hurahtaa. - Anonyymi
Näin naisena kuulostaa kysymyskin ihan hassulta. Ei kai sperman määrällä ole mitään merkitystä. Vähempi sotkua, nopeampi siivota. Itse en yleensä ottaen edes halua spermaa sisälleni ja tuntuu hullulta kun miehet kuvittelee että naisesta tuntuisi niin ihanalta saada lämpöiset lastit sisäänsä. NOT! Ja en myöskään niele niitä. Ne saa mieluusti heittää vatsan ja rintojen päälle, mutta ei naamalle.
- Anonyymi
Hullu olet muutenkin pirihoro
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Hullu olet muutenkin pirihoro
Kerrot taas tuonkin ihan itsestäsi. Kerro mistä sä voisit tuon muista tietää.
- Anonyymi
Syö jogurttia ja vispaa kananmunia sokerin kanssa ja ruokaöjyä sekaan. Voit vielä skoittaa sekaan pieniä kaurahiutaleita. Se on hyvää ja terveellistä. Syö sitä vaikka välipalaksi. Taatusti tulee spermaa ja tosi paljon.
- Anonyymi
Kaiken lisäski voit ottaa jotain liharuokaa ja ruisleipää.Se miehen tiellä pitää, tai sitten kauraleipää jos vatsa ei kestä ruista.
- Anonyymi
Minun kumppanilla ei tule lauetessa spermaa kuin muutama tippa. Ihmetyttää, kun edellisillä miehillä on tullut runsaastikin. Tulee mieleen, entä jos hän näyttelee että on lauennut?
- Anonyymi
Olen nainen.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Olen nainen.
Oletko hyvä suihinottaja?
- Anonyymi
Kun on viikon panematta, niin minulla tulee suurempi lasti, jos taas panee joka päivä, niin tulee vähemman.
- Anonyymi
Porsas röh röh
- Anonyymi
Tietäjät tietää: https://hotlips.fi/p39070/volume-500-kapselit-30kpl
- Anonyymi
Hönöjen humpuuki pillereitä
- Anonyymi
Osui ja upposi nyrkkikyllikin hermoon kjäh kjäh 🤣😅
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Hönöjen humpuuki pillereitä
Toimii ku rasvattu ja lastit lentää!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Toimii ku rasvattu ja lastit lentää!
Joo sitte kivaa kun maksa on entinen.Lisäravinteilla on moni maksan tuhonnut.
- Anonyymi
Ikää ko alkaa olla 45v nii on sperman määrä vähentynyt huomattavasti, hyvä että desilitra enää tulee kerralla, ja kolmannella kierroksella enää puolet siitä..
- Anonyymi
Minulta tuli nuorempana aina melko tasan 2 desilitraa spermaa kun runkkasin. Käytin usein paikkojen siistinä pysymisen takia apuna Arlan 2 dl viilipurkkia apuna eli annoin sperman purkautua tuollaiseen tyhjään viilipurkkiin. Kerran olin taas runkannut ja lauennut viilipurkkiin session päätteeksi niin kävi sillä tavalla että kun menin vessaan kulliani pesemään , minulta unohtui spermaa täynnä oleva viilipurkki huoneeni pöydälle. Vessassa viipyessäni tuli pikkuveljeni käymään huoneessani ja kun kuuli minun olevan vessassa niin se meni mua odotellessa syömään sen viilipurkin sisällön ! Kun tulin vessasta oli jäbällä tyhjä purkki kourassa ja sanoi että oli kyllä aika vetistä viiliä ja pyysi anteeksi jos ei olisi saanut sitä syödä.
En ollut vihainen. - Anonyymi
Siemensyöksyn (ejaculate) eli mällin määrä on keskimäärin noin 1,5–5 millilitraa. Teelusikan vetoisuus on 5 millilitraa. Olen 67v ja mälli on hyvin noissa standardilukemissa.
https://conceiveplus.com/blogs/blog/how-much-semen-does-a-man-produce
- Anonyymi
Tunkemalla tuoretta purjosipulia peräaukkoon viikoksi. Ainakin yhdellä kaverilla toimi. On nyt jugurttitehtaalla työnjohtajana.
- Anonyymi
Syökää miehet paljon mango jogurttia . Silloin tulee tosi paljon lämmintä spermaa naidessa, tekee hyvää alapäähän. Sen tunne on aivan ihanaa vaimosta ja helpotus miehestä kun saa laukaista kunnon lastin.
- Anonyymi
Runkkaa ja edgetä oikein kunnolla vähintään 6 tuntia ja mieti runkatessa naisen pyllistystä. Sitten kun et enää voi pidättää, niin kyllä on kunnon lasti
- Anonyymi
Minä juon juustoheraa 2 litraa päivässä. Jos on kaupasta loppu niin kokkelipiimää 4 litraa.
Syön lootan raakoja kananmunia kuorineen.
Spermaa tulee niin paljon että vaimolla on snorkkeli ja räpylät. - Anonyymi
kanamunia.
Jogurttia.
Broileria.
Kalaa.
Sinkkiä ja seleeniä lisänä purkista.- Anonyymi
Tosta sinkistä vielä sen verran.Että ei kannata käyttää yli 30mg päivä annoksia pitkällä aikavälillä.Syövän vaara kasvaa.
- Anonyymi
Mantelimaito.
- Anonyymi
Laskeskelin lauetessa montako sykäystä tuli spermaa ja tulihan sitä peräti 13 sykäystä. Olisi sillä määrällä monta naista tulut raskaaksi. Hyvät siemenet menivät niiltä osin hukkaan, mutta vaimo sai hyvän kosteuden pimmppaansa. Naiminen on mukavaa !
Ketjusta on poistettu 33 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
6 kW saunan lämmityksestä kohta 10 euron lisämaksu / kerta
Kokoomuslainen sähköyhtiöiden hallitsema Energiavirasto ehdottaa 5 kW:n rajaa, jonka ylittämisestä tulee lisämaksu. Tark2056578Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin
Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p2794506"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?1423585Duunarit hylkäsivät vasemmistoliiton, siitä tuli feministinaisten puolue
Pääluottamusmies Jari Myllykoski liittyi vasemmistoliittoon, koska se oli duunarien puolue. Sitä samaa puoluetta ei enää1103403Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m613396Mies, kerro minulle vielä jotakin aivan uniikkia
ja ainutlaatuista minkä vain me kaksi voisimme ymmärtää jos olemme sen kokeneet ja eläneet, jotta ihan varmasti tietäisi492866Hyviäkin uutisia tulossa, hallinto-oikeus asettaa toimeenpanokieltoon
Hyvinvointitalon työmaa pysähtyy. Rillankivi+energia ja vesi kytkyrahanpesu stoppaa. Tytäryhtiöiden hallitusjäsenet+kon2542539Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.752427- 252366
Gallup: Mikä on ollut mielestäsi paras tv-sarja ikinä?
Gallup: Mikä on ollut mielestäsi paras tv-sarja ikinä? Onko se joku suomalainen viihdepläjäys, brittirikossarja, amerikk1011941