No laitetaan sitten eropaperit vetämään

Nyt tiedän että olet täällä ja petät. Stanan akka.
6107
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

S24 Palstan pohjalta ei kannata eropäätöksiä tehdä mutta otappa asia puheeksi naisesi kanssa .

Äänestä
  • 🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑

    🍒 ­­­N­­y­m­­­f­o­m­­­a­­­a­­n­­i -> https://ye.pe/finngirl21#17837545i

    🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞

    Äänestä

Eiköhän ne ala kohta olla jo käsiteltykin kun olleet vetämässä jo sen aikaa? Pettämiseksi ei voi sanoa mun juttua, koska eropaperit oli siinä vaiheessa jo tulleet :)

Äänestä

Sopii.

Äänestä

Joo se on pettänyt mieskin on
nainen ja mies raukkoja

Äänestä

Hyvä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Nyt tiedän että olet täällä ja petät. Stanan akka.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu