Onko Orpo-Petterin avioliitto vain kulissia?

Minkä vuoksi asuu eri osoitteissa puolisonsa kanssa? Minulla ainakin h-tutka piipittää hänen kohdallaan. Onko muille herännyt samanlaisia ajatuksia?
6100
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Höpö and höpö and höpö are höpö

Äänestä
  • 😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋

    😋 ­­N­­­y­­m­­f­­­o­m­­a­­­a­n­­i -> https://ye.pe/finngirl21#17840899V

    🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞

    Äänestä

Onni on olla yhdessä.

Äänestä
  • Etäsuhteet toimivat joskus paremmin kuin lähisuhteet.

    Äänestä

Veitola oli yökylässä Orpoilla, kummatkin olivat kotosalla, joten siinä vastaus.

Äänestä

Kaikkihan sen tietää, että kyseessä on hurja homo.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Minkä vuoksi asuu eri osoitteissa puolisonsa kanssa? Minulla ainakin h-tutka piipittää hänen kohdallaan. Onko muille herännyt samanlaisia ajatuksia?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu