Hei. Haluaisin tietää Kia Rion kokemuksista ja onko tuossa miten tilava takakontti? Onko keskikulutus minkä verran? Olen ajatellut 2021 vuoden 1.2 LX Vision Pack. Haluan auton jossa on edulliset käyttökustannukset ja soveltuisi n. 50 km myös työmatkaan 3 krt/viikossa. Nyt vanha Honda Crv diesel, jossa todella korkeat käyttökulut.
Kia Rio kokemukset ja takakontti
4
1789
Vastaukset
- Anonyymi
Jatka poika haaveilua. Se ei maksa mithään.
- Anonyymi
😋😍😋😍😋😍😋😍😋
🍒 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#178409335
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞
- Anonyymi
onhan se tilava kun kääntää penkit niin sinne mahtuu vaikka anoppi köllöttele en..vararengaskotelo on tyhjä ja sinnekkin mahtuu tavaraa..parhaan kuvan saat kun käyt liikkeessä ja koeajolla...itselläni on vuosimallia 2022 ,hyvin on toiminut yhtään takaisinkutsua ei ole ollut,ohjaus on todella kevyt kaupunkiolosuhteisiin ja vakaa ajettava myös kaupungin ulkopuolella,ei mikään raketti mut pärjää,,ne jotka on ohitellut niin ovat sitten samoissa liikennevaloissa.start stop toimii hienosti ,ei ole turhaan päällä esim pakkasilla, ei ole päällä eikä lyhyitä matkoja siirrellessä,samoiten jos ilmastointi on päällä niin ei sammuttele..kesällä enimmäkseen saamuttelee jos ei ole ilmastointi päälle mut sen voi ohittaa napilla..kulutus on ollut kaupunkiajossa 6 litran paikkeilla ja matka ajossa vähemmän. . ..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1782638Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482397Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1031100- 64911
- 65869
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait229771Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20770Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies88749Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka276747Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22698