Kaivan taas sen viestiketjun

missä oli joku ihan kuin sinä. On tämäkin. Se on jo jossain sivulla 5 varmaan. Hyvää yötä rakkauteni.
5135
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ne voi tallettaa omalle koneelle, jos haluaa katsoa useammin kuin kerran.

Äänestä
  • Niin voi aina ei vaan tajua heti.

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Niin voi aina ei vaan tajua heti.

    Kirjoititko sinä hänelle siihen jotain?

    Äänestä

  • 🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑

    🍑 ­­­N­­y­­­m­f­o­­m­­a­­­a­­n­i -> https://ye.pe/finngirl21#17842463D

    🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞

    Äänestä

Kaiva mitä kaivat, mä tiedän omat tekstini. Ja ei tartte neuvoo tallentamiseen, sitä varten kun on jo laitteet täällä ollu jo muutaman viikon :) menee suoraan sinne minne pitääkin :) mutta kiitos ajatuksesta kuitenkin ´.. ja hyvää yötä ja aamua.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

missä oli joku ihan kuin sinä. On tämäkin. Se on jo jossain sivulla 5 varmaan. Hyvää yötä rakkauteni.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu