Se on sillä lailla että

Ketään ei kiinnosta
Ja sama juttu täällä
Ei kiinnosta
Jonkun akan urpo kommentit
Eikö poliitikot, haukkujat, tukijat
Eikä heidän luomansa tapahtumat
Voitte tämän Warkaus lehtenne kanssa esittää mutta se ei mitään muuta.
Hyvää kesää
Ja siinä ihmettelette.
Oikeasti ei kiinnosta teidän jutut enää
1113
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Olisin menossa Persuihin
Uskotsä oikeesti tohon paskaasi?
Entäs poliitikot ketä te huijaatte ette mua ainakaan
Näillä ostetuilla jutuilla

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ketään ei kiinnosta
Ja sama juttu täällä
Ei kiinnosta
Jonkun akan urpo kommentit
Eikö poliitikot, haukkujat, tukijat
Eikä heidän luomansa tapahtumat
Voitte tämän Warkaus lehtenne kanssa esittää mutta se ei mitään muuta.
Hyvää kesää
Ja siinä ihmettelette.
Oikeasti ei kiinnosta teidän jutut enää

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu