Parkkipate ei uskonut autojen omistajaa, vaan vei jutun oikeuteen. Siellä Pate epäonnistui sen osoittamisessa, että omistaja olisi pysäköinyt ollessaan jossain ihan muualla. Tappiohan sieltä Patelle mäjähti.
Fiksu toimija ymmärtäisi tappionsa, mutta Pate on Pate. Vielä oli haluja lähteä hoviin näyttämään, että kyllä se omistaja oli asialla vaikka oli todistetusti ihan muualla.
https://www.is.fi/autot/art-2000009555040.html
Hovioikeus piti Paten vaatimusta niin naurettavan, ettei ottanut juttua käsittelyyn. Näin Paten tappio sinetöitiin.
ParkkPatelle tappio ja 13000e kulut
Anonyymi-ap
2
260
Vastaukset
- Anonyymi
Onkohan tuon mafian johtoporraskin narkannut aivonsa yhtä tohjoksi kuin partioivat rivipatet 🤣
- Anonyymi
🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑🍑
🍒 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17846364Z
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552513Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462352Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot971009- 64881
- 61774
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka273701Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18697Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85680Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202658Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22648