Miksi tämä?

Usan juoksupoika Zelenski pompottaa Suomen päättäjiä??
9261
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Suomi matelee Usan narussa!

Äänestä
  • 🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒

    🍒 ­­­N­­­y­­­m­­­f­­o­m­­­a­­a­n­­i -> https://ye.pe/finngirl21#17846655j

    🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞

    Äänestä

Kutsuiko Zelenskin käskystä pohjolan pääministerit koolle?

Äänestä
  • Komentelee Niinistöä?

    Äänestä

No Usa pani juoksupoikansa asialle?

Äänestä

USA Juoksupoika zelenski ,Oletko uskonut että Euroopa johtaja he ovat sitten johtaja ,,80 Vuotta koko euroopa sana USA YES YES UNCLE SAM

Äänestä
  • Muut ei alkanut sotimaan sentään!

    Äänestä

Ei tarvi sota,Jos Dollar laske pahasti ja myös Kiina syö maailma kauppa,Se on se päivä voi sanoa Amerikka bye bye

Äänestä

MyösAmerikkaei valmis menee sota .Mitä on USA Tehnyt .p.Korea ja Iranin kanssa.Ei mitään

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Usan juoksupoika Zelenski pompottaa Suomen päättäjiä??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu