Hyvin huomaa Tynkkysenkin haittatoiminnasta että persuilla ei ole aikomustakaan hallitukseen. Uhriutumistarinaa jo valmistellaan. Persuista ei ole kenellekään mitään hyötyä. Voisivat hävitä maastamme pois.
Persut välttävät taas hallitusvastuun
Anonyymi-ap
13213
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Niin , ei natsipersut voi hallituksessa kylvää sarjavalheita, sarjavihaa ja sarjarasismii !!
Ei niin. Tai se on lähtö niinkuin viimeksi. Lähettäjänä sama mies kuin viimeksi.
Niin , ei natsipersut voi hallituksessa kylvää sarjavalheita, sarjavihaa ja sarjarasismii !!
Unohdin mainita olevani kiinostunut ulosteista !! Olen itsekin mielenterveysaktivisti !!
On huomattu kaikilla palstoilla joita luotsinpestin suojista vuoden jokaisena päivänä terrorisoit hullujenhuoneelta käsin ilman mitään muuta elämää kuin em.
Miten monta sinulle foliohatulle pitää toistaa kuinka viina on viisasten juoma ei sinun? Aina pe aamusta su iltaan asti juttujen taso laskee entisestään kun vedät taas sekaisin lääkkeitä ja viinaa?
Purra ei pysty pitämään omiaan järjestyksessä, joten kävi nyt miten kävi niin vuodessa porukka on hajalla.
Ja asteikolla yhdestä viiteen miten hyvin sinä katsot palvomasi Soinin onnistuneen pitämään järjestystä yllä puolueessaan lopputulos huomioiden missä hajotti itse koko puolueen kun Halla-aho oli viemässä klonkulta aarteensa eli Soinilta salkun=
Jo ennen joulua jos ees tulee koko hallitusta.
Hallitusvastuuseen on todellakin typerä mennä jonkun muun askelin. Oppositio on aivan hyvä paikka Perussuomalaisille, mikäli Orpo koittaa yli kävellä.
Orpo hoitaa asian. Oppositioon vaan. Sinne äärioikealle.
Tynkkymen,hallaaho,tavio,peltokangas,huhtasaari,siinä hörhöjä jotka ei ole ministeriainesta edes persuhallitukseen.
Ja vielä moni muu.
Sitä ajattelin jo läski Arton laukauksesta asti.