Helvetillinen pörinä Imatralla

Mitä täällä tapahtuu, onko mopoilijat ja moottoripyöräilijät tulleet hulluksi?
9491
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Joko se valitus alkaa….😂😂😂 ?

Äänestä

Alkoi joka kesäiset munuaisten ym. elinten vaihtoviikot. Pitäkää keulijat ja kiihdyttelijät tiukkaa nahkapukua, että luovutettavia elimiä ei tarvitse pestä hiekasta ym. töhnästä vaan säilyvät suht. siistinä seuraavalle käyttäjälle. Olettehan tehnyt elinten luovutussopparin? Aivoja ei tarvitse siihen sopimukseen liittää, niitähän teillä ei ilmeisesti edes ole.

Äänestä

Niiden periaate on luultavasti sama ku muuallakin - pitää saada ilmottaa metelillä, että ois asiaa, ku ei muuten noteerata niinku pitäs.

Äänestä

Hullujahan ne on aina olleet.

Äänestä

Teiden varret ja pihaliittymät täynnä koiranpaskaa!

Äänestä
  • Pientä ne on koiranpaskat näitten ihmisten heittelemien roskien seassa. Pahimpia sotkijoita ovat tupakoitsijat,joiden jätöksiä on jalkakäytävät täynnä. Huumehörhöjen ruiskuja löytyy kävelytunneleista jatkuvasti,joten lopettakaa se koiranpaskan kyttääminen.

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Pientä ne on koiranpaskat näitten ihmisten heittelemien roskien seassa. Pahimpia sotkijoita ovat tupakoitsijat,joiden jätöksiä on jalkakäytävät täynnä. Huumehörhöjen ruiskuja löytyy kävelytunneleista jatkuvasti,joten lopettakaa se koiranpaskan kyttääminen.

    Koiraverolla yksityiskennelit kuriin. Nämä paskatehtaat lisääntyvät järkyttävällä tavalla. Yhdellä ryhiksellä voi olla jopa 6 koiraa HALOO

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Pientä ne on koiranpaskat näitten ihmisten heittelemien roskien seassa. Pahimpia sotkijoita ovat tupakoitsijat,joiden jätöksiä on jalkakäytävät täynnä. Huumehörhöjen ruiskuja löytyy kävelytunneleista jatkuvasti,joten lopettakaa se koiranpaskan kyttääminen.

    Niinpä. Koiran jätökset sentään maatuvat, mitä ei huumeruiskuille ja natsoille tapahdu. Ihminen on kaikista pahin luonnon pilaaja.

    Äänestä

Me, sateenkaari perheessä otamme koiramme kakit talteen. Kakkia pussiin 💗

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mitä täällä tapahtuu, onko mopoilijat ja moottoripyöräilijät tulleet hulluksi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu