Onko tämä jotain itseojautumisen virheitä vai oliko kuskina vain tyypillinen audi-kuski eli täysi sekopää? Audit pitäisi kielyää hylkäämällä ne heti katsastuksessa. Pakollinen liikenteestäpoisto.
https://www.is.fi/kotimaa/art-2000009567983.html
Audi karkasi käsistä keskustassa
5
284
Vastaukset
- Anonyymi
Ei yksi kusipää edusta kuin itseään, ei siis automerkkiä tai merkillä ajavia.
Audi on hieno ja hyvä automerkki, mutta aiheuttaa myös kateutta ja tuosta avauksesta sen parhaiten näkee. - Anonyymi
Se oli joku skodakuski.
- Anonyymi
Se vain on ikävä, että kusipäisiä koheltajia on pesiytynyt Audi-omistajien harmiksi saman merkin käyttäjiksi. Ongelman näkee selvimmin vakuutusmaksuista, jotka eivät ole millään mittarilla edullisia edes 70% bonuksilla.
- Anonyymi
Toyota Tero oli saanut kunnon auton alleen ja se huumasi hänet täysin ja sekosi onnesta.
- Anonyymi
Jostain kumman syystä saksalaismerkit tekevät kuskeistaan kusipitä
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan aussikulta, missä?
Mihin katosi Martina Aitolehden aussikulta kyselee Seiska!4362917Helena Koivu menettänyt lapsensa. Onko Mikko Koivulla oma laki?
Voiko olla totta että äidiltä viedään lapset ja ei mitään syytä ole edes kerrottu äidille itselleen.?2902696- 662003
Pikkunaiselle terkkuja
Olet parasta koko maailmassa! Kaikkein ihmeellisin. Olisitpa täällä. 🧡 harmaasusi3361532Arto Satonen ja kokoomus 2020: Poliittiset virkanimitykset ovat koruptiota
2025: Kokoomus on junttaamassa Arto Satosta Kelan johtoon ohi pätevämpien hakijoiden. https://www.hs.fi/politiikka/art-1831423Voisiko olla jopa niin
Että kumpikin vähän pelkää totaalista heittäytymistä, koska tiedetään että se olisi menoa sen jälkeen. Samaan aikaan hal751182- 991154
Saara Aalto ja Teemu Roivainen paljastivat yllätysuutisen: "Rakkaus kietoi meidän kohtalomme..."
Oho! Ex-pari on palannut yhteen musiikin merkeissä. He tekevät Rakkaustarina-nimeä kantavan 20-vuotisjuhlakiertueen syks121077K&T: Harvinainen haastattelu: Susanna Laine avaa suhdetta Petri Nygårdiin: "Olin sinkku vuosia..."
Susanna Laine ei ole kertonut suhteestaan Petri Nygårdiin (Petri Laurila) julkisuudessa juurikaan. Aktiivisesti sosiaali91035- 109941