Reikäpää motoriati

Iltapäivän puolella joku aivoton motoristi kaahasi Kermankosken ohi ihan hulluna.
60km/h rajoitus ja vauhtia oli varmaan toistasataa pitkälti.
Autoja ja moottoripyöriä oli parkissa ja tien ylitti jalankulkijoita.
51309
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Että pitkälle toistasataa vauhtia siltojen yli? Se on ollu ite Giagamo Agostini. Taitaa olla Kerman lisä tuossa aloituksessa?

Äänestä
  • 😋😍😋😍😋😍😋😍😋

    💋 ­N­­­y­m­f­­o­m­a­­­a­n­­i -> https://ye.pe/finngirl21#17850014p

    🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞

    Äänestä

Juu ei se mopedi ihan noin kovasti kulje

Äänestä

Eipä ollu muita sillo

Äänestä

Mopedit kuuluu kessään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Iltapäivän puolella joku aivoton motoristi kaahasi Kermankosken ohi ihan hulluna.
60km/h rajoitus ja vauhtia oli varmaan toistasataa pitkälti.
Autoja ja moottoripyöriä oli parkissa ja tien ylitti jalankulkijoita.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu