Anu juhlatuulella

Anonyymi-ap

Olen perheellinen 40-vuotias nainen, jolla on mies ja pari lasta. Seksielämä on ihan hyvää, välillä enemmän ja välillä vähemmän seksiä kuten pitkissä suhteissa usein on.

Olin lähdössä lauantai-iltana kaverin järjestämiin juhliin, jonne oli kutsuttu porukkaa paljon kaverin elämän varrelta. Osam vieraista tunsin hyvin ja osaa en ollenkaan. Ennen varsinaisia juhlia mentiin ystäväni Julian luo aloittelemaan.

Juhlapaikalle päästyäni olin jo juonut ehkä vähän turhankin paljon, mutta hauskaa oli ja oli kiva tanssia pitkästä aikaa. Tanssilattialla joku tuntematon mies osoitti selvää kiinnostusta minua kohtaan ja välillä jopa lähenteli tanssin lomassa. Aluksi tuo vähän häiritsi mutta illan kuluessa tuntui ihan mukavalta ja jännältä, että joku selvästi oli kiinnostunut minusta. Itsekin vähän yllätyin, että tuo tuntui itse asiassa ihan mukavalta ja illan mittaan kuihotuinkin siitä, että vieras mies osoitti kiinnostusta ja halusi tanssia hyvinkin intiimisti.. tanssin lomassa mies aina välillä saattoi vähän hieroa persettäni ja välillä jopa rintoja paidan päältä. Aloin tuntea kuink pilkarit kostuivat entistä enemmän. Omaa menoa vähän hillitsi kaverit, koska en halunnut heidän nähdessään ihan heittäytyä kiihkeään tanssiin.

Julia lähti vähän aikaisemmin ja minun kyyti tulisi vasta myöhemmin joten meno tanssilattialla jatkui. Lopulta tanssittiin hitaita ja mies, Teijo nimeltään hieroi tanssiessa pakaroitani ja painoi minua itseään vasten. Tunsin hänen etumuksensa kovettuneen ja huomaamatta hieroin itseäni sitä vasten. Teijon käsi oli siirtynyt hameeni alle ja hieroi pakaroita.

Tanssin jälkeen Teijo kysyi että käydäänkö ulkona. Siellä hän suuteli minua pitkään ja vastasin siihen. Siirryimme Teijon asunnolle joka asui aika lähellä juhlapaikkaa. Suutelimme heti ovella, Teijo riisui minulta paidan ja hameen pois. Seuraavaksi rintaliivit ja suuteli pitkään rintojani, olin aivan kiimassa jo tässä vaiheessa. Riisuin teijolta vaatteet ja loppujen lopuksi rakastelimme kiihkeästi.

Rakastelun jälkeen pikku hiljaa puin vaatteet päälleni ja otin taksin kotiin. Kotimatkalla ja varsinkin seuraavana päivänä asia pyöri aika paljon mielessä.. Mutta siitä ehkä myöhemmin seuraavissa tarinoissa.

7

9642

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kerro vain lisää.

    • Anonyymi

      Tippuri tiina mätisäkki avautui jälleen buaahaa

    • Anonyymi

      Hidas ja kiusoitteleva tanssi, myöhemmin toinenkin, flirttiä ja viipyileviä katseita. Juhlat saavat uuden käänteen, kun ohi kävellessäsi kuiskaat meneväsi ulos.
      Parfyymisi tuoksu, kaunis hymysi, katselen vartaloasi myötäilevää kesämekkoa kun kävelet terassille. Seuraan Sinua pienellä viiveellä, olet jo siirtynyt takapihalle. Kuljet terassille vilkaisten kohti talon päätyä, josta etenet etupihan autokatoksen varjoihin.
      Kun saavun katoksen suojiin, huomaan siellä olevan auton konepellillä pikkuhoususi. Nojaat kämmenilläsi autoa vasten, tarjoat itseäsi kesken juhlien vieraalle miehelle.
      Tulen taaksesi, tiedämme kumpikin olkasi yli suudellessa, ettemme voi olla liian pitkään poissa.

      • Anonyymi

        Spede niuvanniemestä avautui buaahaa


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Spede niuvanniemestä avautui buaahaa

        Onko sinulla valokuvaa äidistäsi ? kiinostaisi nähdä että minkä näköinen nainen on noin vajaa älysen lapsen synnyttänyt


    • Anonyymi
    • Anonyymi

    Ketjusta on poistettu 26 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sanna Marin teki sen, mihin muut eivät pystyneet - sote kerralla maaliin

      Yli 15 vuotta Suomessa vatvottu sote-uudistus meni lopulta läpi Sanna Marinin hallituksen aikana. Edeltävät hallitukset
      Maailman menoa
      105
      10694
    2. Pikkupersu osoitti olevansa hieman yksinkertainen

      "Heikosti älykkyystesteissä pärjänneistä lapsista tulee muita todennäköisemmin ennakkoluuloisia ja konservatiivisia", uu
      Maailman menoa
      158
      8948
    3. Marinin hallitus hyväksyi soten (105-77) vuonna 2021

      vastaan äänesti Kok, persut, KD, Liike Nyt. Nyt on sitten käynyt niin kuin on käynyt. Pääkirjoitus: Sanna Marin jätti
      Maailman menoa
      90
      6117
    4. Kannattaako suomalaisen duunarin enää äänestää vasemmistopuolueita

      sillä eivät ne tunnu kovasti ajavan suomi-duunarin etuja. Jos katsotaan Vasemmistoliittoa, niin sehän on ihan feministi
      Maailman menoa
      89
      5135
    5. Jos on heikkolahjainen ja laiska koulupudokas, niin silloin äänestää vasemmistopuolueita

      näin tämä on käytännössä aina mennyt. Jos ei älyä ole paljon suotu, niin ei silloin inssiksi opiskella, vaan päädytään
      Maailman menoa
      70
      4417
    6. Enää viisi yötä Sannan kirjaan

      Ihan täpinöissään tässä odotellaan. Vaikea pysytellä aloillaan, kun koko ajan tekisi mieli jo kirjakauppaan rynnätä, mut
      Maailman menoa
      66
      4293
    7. Jaaha, sitä on vasemmistoryhmä käynyt häiriköimässä Purran kodin vieressä

      On näköjään iso lakana levitetty puiden väliin, jossa lukee mm. "Haista vi*** Riikka Purra". Tunkekaa leikkaukset pers..
      Maailman menoa
      19
      4276
    8. Professori: Maahanmuuttajien rikollisuutta hyssytellään - hävytöntä

      Kriminologi Jukka Savolaisen mukaan ikä ja vaikeat olosuhteet eivät riitä selitykseksi. – Tutkitun tiedon valossa sanoi
      Maailman menoa
      87
      4111
    9. Sanna-kulttilaiset hehkuttaa edelleen Marinia, vaikka esim. Sote oli susi jo syntyessään

      mutta kulttilaiset eivät ole järjen jättiläisiä, ja sanoihin Lasse Lehtinenkin, että Suomessa on pohjoismaiden tyhmimmät
      Maailman menoa
      51
      3761
    10. Mistä kummasta voi johtua se, että vasemmistolaiset usein häpeää itseään

      voiko se johtua esim. köyhyydestä? Ja tästä on siis ihan suomalainen tutkimus olemassa. "Suomalainen tutkimus osoittaa
      Maailman menoa
      19
      3685
    Aihe