Olipa kyllä aikamoinen pommi tämä erouutinen! Vaikka sitä pääsiäisjuttua kyllä vähän ihmettelin, kun puoliosot olivat eri tahoilla.
Mutta hyvin Sanna osasi julkisesti pitää yksityisasiansa salassa, vaikka oli ero suunnitteilla. Se kertoo kyllä pokasta ja ammattitaidosta.
Hyvää jatkoa teille perheenä.
Mutta hyvin Sanna osasi julkisesti pitää yksityisasiansa salassa, vaikka oli ero suunnitteilla. Se kertoo kyllä pokasta ja ammattitaidosta.
Hyvää jatkoa teille perheenä.
Vastaukset 13
Vanhimmat
No ei mikään pommi.
Sanna luurannut tuhannen kapakan kautta Ilmarin Olavin ja muun bileporukkansa kanssa. Jatkoille viety ties ketä pintajulkkista niin että jauhot vain pöllyää.
Vähemmästäkin tulee ero. Ei tuollaista muijaa kestä kukaan
Mitä sinä peräkamarin lapsi mitään parisuhteista tietäisit, kun olet viettänyt elämäsi äitisi karvaisessa kainalossa.
Puhutaan nyt nainen ja mies suhteesta "karvakainalo" 🤣
Demareilla ei ole Purran veroista karismaattista naista puolueen johtoon.
Kolahti kyllä. On niin sääli, kun nuori ja kaunis pari eroaa, mutta hyvä kun ovat ystäviä ja läheisiä edelleen.
Mistä te revitte tuon "nuoripari" No jos itse kalkkis, niin mikä ettei "nuoria"
Siis? Uskot tuohon sepitykseen?
Ei tullut yllätyksenä ainakaan MV -lehden lukijoille, sillä se kirjoitti asiasta jo ennen vaaleja! Eli oli jälleen kerran oikeassa tässäkin asiassa.
Seuraavaksi Sanna vastaa korruptio syytteisiin!👍
No ei vastaa. Ja mistä tiedän? No, kun sitä ei kerrottu vielä MV-lehdessä.
Mikä pommi tämä nyt oli? Tuota touhua lukee kuin avointa päiväkirjaa.
Instituutioita on hyvä välillä ravistella, ja melko railakkaasti. Toivotaan että seuraava pääministeri ei ryhdy ravistelemalla pilkaamaan kansalaisia, boomereiksi, fasisisteiksi, rasisteiksi, porvareiksi, peräkamarinpojiksi ja setämiehiksi. Ihmisten pilkkaaminen vain siksi että ovat kantasuomalaisia ei kuulu yhdenvertaisuuteen.
Heidät vihittiin 2020.