Jos järjestettäs Juuan paras laituri kisa niin mikä laituri voittaa? Minkä tyylinen laituri on Juukalaisten suosikki?
Juuan paras laituri
14
609
Vastaukset
- Anonyymi
Kannattaa Juuan laituri valmistajien muistaa jättää toleranssia että kivekset mahtuu.
- Anonyymi
🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒
🔞 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17853649x
🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞 - Anonyymi
Pitää tehdä parempi cuupperin tulos jotta jaksaa panna pillua pidempään.
- Anonyymi
Parempi että ei mahdu niin ei jää väliin
- Anonyymi
Jos jää väliin niin veivaa kassit tyhjäksi ja toivo parasta.
- Anonyymi
Laiturin voisi rakentaa vanhalle kentälle jä järjestää siellä "Down under laituri"-festivaalit Juuan alkuperäisheimolle.
- Anonyymi
Alperäisheimoista jos puhutaan niin down with the testicles on tuntuvinta ja imelintä tuskaa suoraan vasempaan kivekseen.
- Anonyymi
Onko Juuassa hyppytornia?
- Anonyymi
Hyppäsin lintutornissa emännän selkään.
- Anonyymi
Semmonen jossa voi vemputella ja lossi kuskin vaimolle sukelluslaitteet suihinoton varalle.
- Anonyymi
Semmonen laituri jolla voi runkata pielisen halki kovimmassakin aallokossa ja ettei dildot köliä halkaise ensimmäisellä sisään työnnöllä.
- Anonyymi
Parturoin palli karvani kesä laiturilla tai toisin sanoen pano areenalla.
- Anonyymi
SE.K.Ä.
N.Y.R.K.K.I.
S.I.N.N.E. - Anonyymi
Naapurilla on laiturissa masto ja kertoo että köli hipoo pohjaa. Tykkää panna emäntäänsä vaikka katson vierestä tonttini puolelta tietenkin. Kalja juon. Hänen emäntä tulee aina ensin. Meileee se on toiste päin.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hannu Pikkarainen ehdottomaan vankeuteen
KKO tuomitsi 1 v 9 kk. Tämä ei ole Hannulle ilon päivä.3984430Kuka on mystinen heppamies?
Nyt tänne vinkkejä siitä kuka on Martinan seurassa viihtyvä hevosmiljonääri. On tullut jo muutamia nimiä esiin keskustel1201708- 1351484
Jäätävä epävarmuus
Mistä tää hirveä epävarmuus molemminpuolin johtuu? Pohjimmiltaan uskon, että molemmat tietää, että tunteita on. Vai onko731253Yksi iso yllätys luvassa The Summit Suomi -finaalijaksossa - Tiesitkö nämä Summit-loppukolmikosta?
The Summit Suomi on tarjoillut yllättäviä pudotuksia ja melkoisen määrän pelkkää kisaajien vaelluksen kuvaamista Norjass151066Perjantaita!
Miltä kaivattusi tuoksuu? Tuli mieleen kun täällä usein mainitaan pahasta hajusta. 🤔721057Voi että! Sergey Hilman paljastaa Race Across the World -kuvauksista: "Tämä oli se paras jekku"
Tykätään! Aikamoinen pari tämä Sergey Hilman ja Sini Sabotage - herättävät varmasti vahvoja tunteita suuntaan sun toise13999- 38950
Ei tullut konkurssia, tuli 3 karhua
Olipas hyvä uutinen. Näin sitä vaan tunnetaan. Persut eivät onnistuneet tuhoamaan.. tätäkään63942- 65921