Niin sitä kysyisin , Että kun yrittää siis yrittää varata aikaa terkkariin ja soittaa sinne, Ja varaa aikaa niin tämä "Takaisinsoittosysteemi"!? Kun sieltä EI SOITETA takaisin !! Että miksi ? Miten TK perustelee sitä kun Eivät soita takaisin ??
Terveyskeskuksen takaisinsoitto. . .
15
561
Vastaukset
- Anonyymi
Täytyy olla facessa. Ja täytyy olla kahvilla. siinä ilmeisimmät syyt. ja ei vaan huvita..
- Anonyymi
😋😋😋😍😍😍😍😋😋😋
🍒 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17854067l
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞
- Anonyymi
Pitää tehdä kantelu. Kun van tietäis mihin se tehdään.
- Anonyymi
Häpeällistä oli marinin ja kiurun sote pelleily.
- Anonyymi
Suomessa on perusterveydenhoito ajettu alas. Yksityiseen pääsee jos on paljon rahaa, Muut eivät saa hoitoa.
- Anonyymi
Montako päivää olet odottanut takaisinsoittoa?
- Anonyymi
Wanha äitini soitti jo monta kertaa TK ja kukaan ei soittanut takaisin.. No viimein sitten hänelle soitettiin, Ja Äitini sanoi "tarvitsen lääkärille ajan".. Hänelle vastattiin : Ei tässä kuussa ole aikoja, Menkää Mehiläiseen ! Että menkää kalliiseen yksityiseen ?! Just just näin nokialla..
- Anonyymi
Marinin hallituksen läpi runnoma soteuudistus. Ja tässä on tulos !
- Anonyymi
Marin ja Sote floppasivat.
- Anonyymi
Sotea alettiin väsäämään jo 2005 aikoihin. Siitä asti sitä on pyöritellyt useampi hallitus.
- Anonyymi
"Kyllä ennen oli kaikki paremmin". Ei kaikki mutta usea asia oli ! Kyl joissakin asioissa voitaisiin katsoa miten ennen asiat tehtiin, ja tehdä nyt samoin mikäli se on mahdollista..
- Anonyymi
Menkää mehiläiseen, älkää soittako terkkariin. Tämä on Nokian terkkarin viesti..
- Anonyymi
Täytyy kommentoida Helsingin seudun Sairaaloiden! päivystykseen pääsyä. Omituista on, ettei mihinkään voi soittaa ja kysyä neuvoa! On vain päivystysapu numerossa 116117. Jonka pitäisi neuvoa ja ohjata potilaita eteenpäin. Sinne jää takaisin soittopyyntö, josta eivät ole vielä ikinä soittaneet kolmena eri kertana takaisin (Menty sit suoraan sairaalaan jonottamaan useiksi tunneiksi). Nyt neljäs kerta vuoden aikana, kun lapsi on taas vaikeasti kipeänä, eikä takaisin soittoa päivystysavusta kuulu. Ajatelkaa, että tänä päivänä Helsingissä ei saa suoraan sairaalaan hoit./lääk. mitään yhteyttä puhelimitse! On vain päivystysapu, joka ei soita takaisin. Vaihde, joka ohjaa soittamaan päivystysapuun ja infopiste, jossa ei ole terveysneuvontaa. Jumavtunlauta. Ihan älyttömäksi on mennyt tämä touhu, ainakin Helsingin alueella. Vai enkö mä vain ole löytänyt oikeaa sivua netistä, jossa olisi joku numero mistä vastaisi oikea ihminen edes esim. tunnin jonotuksen jälkeen?
- Anonyymi
Juu, mutta Helsinki ei ole Nokialla. Väärä aihealue.
- Anonyymi
Nokialla on lähes mahdotonta päästä TK lääkäriin..
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nuorille miehille ei kelpaa enää paljon käytetty nainen
"En ikinä huolisi mitään kyläpyörää", Tomi täräyttää TikTokissa https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/27182b8f-7759-49d0-83603768Persut eivät ole kertoneet euronkaan edestä säästökohteita
Mutta änkyttävät kysellä niistä muilta jatkuvasti. Vaikuttaa ettei persuilla ole kykyä omaan ajatteluun ja päätöksenteko2463066Marinin hallituskaudella Suomen BKT sentään kasvoi
Tämä ns. kauhukabinetti ei ole saanut aikaan kuin vahinkoa. Otti ennätysvelat rikkaiden veroalennuksiin ja sai työttömyy672513Drone-epäily Uudellamaalla
Ihmisiä kehotetaan siirtymään sisätiloihin. https://www.is.fi/kotimaa/art-2000012008358.html1791559Kuka lääketeollisuuden lahjoma "professori" on tämän takana
Lääkäri Ari Miettinen on otettu kiinni poliisin toimesta. Ari on avoimesti tuonut esiin lääketeollisuuden bisneksen vast31547Loppuiko MTV3 näkymästä? Vinkki, miten näet mm. Salatut elämät jatkossa
MTV:n maksuttomien tv-kanavien (MTV3, MTV Sub, MTV Ava) näkyvyys Elisan palveluissa päättyi 12.5.2026. Tämä aiheutti har241514Oho! Martina Aitolehti teki radikaalin hiusmuutoksen - Uskaltaisitko itse?
Martina Aitolehti on menestyvä yrittäjä. Nyt hän on mukana Erikoisjoukot-realityssä. Erikoisjoukoissa Aitolehti nähdään641470Muistatko? Pete Parkkonen kohahdutti intiimillä videolla - Katso se tästä!
Pete Parkkonen sai kohujulkisuutta Kohta sataa -videolla. Nyt Parkkonen voi kohahduttaa Euroviisuissa ainakin silloin, j141065- 611022
- 94978