etten kiinnosta sinua, kun kerta sitä päinvastaista viestiä et sinne saa tehtyä. Osaat ja ehkä myös haluatkin tehdä sen. On sitten mullekin helpompi tulkita sun aikeita ja sakeampi sumu poistuu tämän hämärän jutun yltä.
Nainen, laitappa sinne someen vinkkiä
Anonyymi-ap
31468
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 31
Vanhimmat
Mihinkä formaattiin laitetaan? 😁
😋😍😋😍😋😍😋😍😋
❤️ Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17854788b
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞
Minkälaista vinkkiä kaipaat? "Epätoivoiset älköön vaivautuko" slogania kuvan alle?
Joillain teineillä nyt ehkä voi olla tarve hakea hyväksyntää somen kautta, mutta ei sellainen kuulu enää aikuisen ihmisen elämään.
Ei hyväksyntää, vaan vakavaa suhdetta. Mutta jos siis ei kiinnosta, niin vinkkiä siitä.
Ai yleiseen jakoon jonnekin fb-julkaisuun ja kaikkien näkyviin? Vai mistä on kyse?
Vinkki on sellainen, että se on ilmeinen minulle, ei kaikille.
Toivottavasti on ilmeinen :)
No kyllä hänen pitäisi tietää jo minun mielipiteeni hänestä. Miksi ihmeessä mun pitäis jonnekin muualle mennä sanomaan siitä vielä? Hän tietää kyllä, mitä ajattelen.
No mitä sitten ajattelet? Otatko huomioon, että ihminen voi muuttaa mielipidettään?
Tottakai ihminen voi muuttaa mielipidettä, mutta mun kohdalla sitä ei vielä ole tapahtunut. Oon yhä samaa mieltä kuin tähänkin asti ollut. Ei ole mieli muuttunut mihinkään VIELÄ. Kirjoitinkin tuonne toiseen ketjuun tästä jotain. Tais olla sellainen, missä kehotettiin sanomaan kaivatun kirjaimet ja jotain nättiä pienesti mukaan siihen. Ikävä on yhäkin ja kova tahto päästä lähelle, vaikka samalla tiedän sen olevan mahdotonta.
Asia selvä. Kiitos vastauksestasi! Ei kuitenkaan ollut minulle.
Miksi sitten kyselet?
Siksi kai, että toivoin sinun olevan hän.
Miksi et vaan käy siihen kiinni kuin peto?
Mihin? Mihin pitäisi käydä kiinni kuin peto?
Miksi kävisin? Jollen ole tervetullut hänen tai kenenkään muunkaan elämään, niin en kai mä väkisinkään itteeni tunge ja käy kiinni kuin peto höh. Ei ole ees mitään hajua, missä hän on.
Kuolaan? No en nyt sentään. Johan sä sanan kehitit....
Silti seuraat häntä somessa ja odotat tuntemattomalta jotain vinkkiä?
En odota tuntemattomalta. Ihan siltä oikealta ihmiseltä vain. Onko sulla jotain pielessä, kun noin sanot?
Ja täällä taas joku kirjoittamassa aloittajan nimissä.
ap
Ja unohdin mainita, etten seuraa somessa. Oon vain täällä käynyt. En ees pysty menemään nyt muihin paikkoihin netissä sometileille.
Eikä ole vaan vastasin tuohon kysymykseen.
Sormeen kinkkiä
Jos olet hän. Toivon että olet kuunnellut ja sisäistänyt kuulemasi. Ihan selvää signaalia olen välittänyt..ikävä on💔
Kelpaako keskisormi tilapäivitykseen?
Keskisormi voi olla osoitettu kelle vaan.
No mut jos laittaa taustalle jonkin tunnisteen...
Jos rohkeus riittää niin siitä vaan.
Et seuraa minua missään somessa ilmeisesti?
Ei ole kuulunut sieltä pitkään mitään tainnut unohtaa kokonaan.