Arhinmäen opastuksella. Martti jo ollut siinä esimerkkiä näyttävänä, 500 € sairaseläke, ja päälle kansaneläke 500 €. Velkoja ei tarvitse maksaa takaisin, Paavo hoitaa sen puolen. Ilmankos Martti sanoikin Li Anderssonia äänestäneensä (FATIMA). Li sanoi: " älä tee työtä saat elannon sossusta "
Että hyvissä käsissä on tämä osuus valtakunnassa. Nyt olisi työpaikkoja, muttei tekijöitä. Vasemmisto vaatii työpalkkaa ilman työntekoa, sekin hyvässä jamassa. Velkaa lisää, saadaan Taistot pysymään kotosalla netin ääressä.
Että hyvissä käsissä on tämä osuus valtakunnassa. Nyt olisi työpaikkoja, muttei tekijöitä. Vasemmisto vaatii työpalkkaa ilman työntekoa, sekin hyvässä jamassa. Velkaa lisää, saadaan Taistot pysymään kotosalla netin ääressä.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Palkat on liian suuria.
😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋
😋 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17855352e
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞
Arhinmäki ei maksa velkojaan, ulosotossa varmaan jo paljon.
Selittää ulosottomiehille: "Meidän ideologian mukaan velkoja ei tarvitse maksaa takaisin":?
Meillä on raivaamatonta metsää vaikka kuinka paljon...
Työstä ei ole puutetta.
Kaupan kassa, siivoamista, vanhusten ulkoiluttamista, rikkaat maksavat mielellään kotitaloustöistä.
Rikkaita vain on valitettavan vähän. Suurin osa vanhuksista odottaa vähintään kunnan palveluseteleitä.
Mutta, persutrolli, mites tää paskanheitto liittyy Suomen Keskustaan?
Keputrolli kyllä hallituksen velanotto valitettavasti liittyy keskustaan, eikö Saarikko ole valtiovarainministeri?
Pääministeri aina on takaajana, hyväksyy tai hylkää. Siksi on pääministeri.