Tiedän etten ole silmissäsi mitään 😔
Olenko nainen miten ruma mielestäsi
Anonyymi-ap
27412
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 27
Vanhimmat
Kasva aika roimasti ihmisenä jooko, ei tällaiset ajatukset ole mun mielestä aikuisen ajatuksia. Miksi kukaan valitsisi ihmisiä elämäänsä ulkonäön perusteella
Onkohan nää näitä moderaattorin aloittamia juttuja, että keskustelupalsta pysyisi elossa? On niin paljon samanlaisia. Uskomaton määrä toistoa ja tuo loputon itsesäälissä rypemisen kaiku kaikissa. Sitten kun joku aito henkilö kirjoittaa jotain, niin perään tulee tuosta tekstistä kopioituja juttuja hirveä määrä. Nyt on trendinä tää ”häpeätkö minua?”, ”olenko ruma?” -teema. Tai ehkä tosiaan jotkut voivat olla tuolla tasolla - en tiedä. 🙄
Mielikuvituksettomat ihmiset käyttävät toisten ajatuksia vähän muunneltuna aloituksinaan. Jostain syystä on vain tarve sanoa jotain eikä haittaa vaikka tulee nähdyksi vähemmän omaperäisenä tai yksilöllisenä.
Ei ole jooko, vaan itselle kirjoittelija!
Onko siellä mies vai nainen ap😅
Jos tiedät, niin miksi kysyt. Huolisitko itse ruman naisen ?
Mies se on tuoki höpöttäjä, tranumies!?
Olet anona, ei näy kuvaa. Vaikea sanoa ,sillä perusteella.
Kivaa äiteenpäivää.
Et ole ruma, jos olet hän! Olet ihana! 😊
Harvinaise ruma. Puistattava. Ruma ulkokuori pitää sisällään vielä rumemman sisuksen.
En taida sopertaa tähän mitään pikkutytön äänellä ja ripsiä räpytellen. Sen sanon vain, että mies, johon ihastun, on aina se komein. Näin se on ollut ja näin se myös menee. Olen varma ap. että naisesi pitää sinua komeana, jos on sinulle oikea.
Sulla on sellanen ärsyttävä angsti noissa viesteissä. Taitaa olla itsetunnon nostamista tämä kirjoittelu sinulle. Olet ihan hyvä noin.
No ohhoh. Mutta totta, olen hyvä noin.
Toisin kuin jollain gubbella joka puhuu ja tsemppailee itsekseen jotain älyttömyyksiä
Sinä kaivattuni olet silmissäni maailman kaunein mies. Sinun katseesi, olemuksesi, karismasi, äänesi, ilmeesi on lopullisesti kuumentanut tämän naisen sydämen. Jos siis olet hän.
Totta mooses se on just hän
Ei sillä ole mitään väliä onko se ap vai ei. Se on hän.
Ai mummonen ilme ätmi sellainen charmikas otsatuijotusko?
Hohhhoijakkaa🥱
Varmaan sitten niin, jos itse niin ajattelet itsestäsi.
Ap:lle
Älä mieti tommosia liikaa
Ruma ja vielä rumempi jos ei oo rahaa, silloin miehet on hyödyttömiä hylkijöitä..terv: M/E-K
Ruman ihmisestä tekee käytös ei ulkoinen olemus.
Mies ei kyllä ole yhtikäs naisen näköne, vaik kuinka yrittäis olla!
Olet facebook-kuvastasi tuntematon tänäpänä.
Kuihtunut. Nahkat roikkuu ihollasi.
Vai olitko tavatessamme tttoooosi tturpea syystä tai toisesta? Lääkkeet, viina, humeksit, karamellit, mässyt, kakut, leivonnaiset?
Tämä on jotenkin hupaisalla tavalla ristiriitainen teksti
Mässyt kakut leivonnaiset