Olen 36v mies Turusta. Haen naista 18-40v
seksiseuraksi 1-2 krt viikossa. Laita viestiä jos kiinnostaa. Korvauksesta sovitaan
Seksiseuraa Turku
23
3246
Vastaukset
- Anonyymi
Uppia
- Anonyymi
Ootko löytänyt jo? Jos et niin millainen oot, ulkonäöllisesti ja yms? Mitä tykkäät tehdä tai suostut tekemään sängyssä? Olen nuori nainen enkä oo ikinä saanu orgasmia.
- Anonyymi
watsapp ?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
watsapp ?
Kuka kysyy ja keneltä?
- Anonyymi
Heippa! Joko olet saanut kokea orgasmin? Täällä 45v taidokas ja seksinsuhteen monipuolinen ja kestävä mies, valmis antamaan nautintoa niin kielellä,sormilla kuin kalulla sun nautintoon keskittyen!
- Anonyymi
Seksitreffit - https://hespac.com/victoriamilanfi.htm
Liittyminen on ilmaista ja suurinta osaa sivuston ominaisuuksista pääsee käyttämään ilmaiseksi. Täysjäsenyys ei ole ehkä ihan markkinoiden edullisin, mutta seuranhaussa laadusta kannattaa maksaa.
- Anonyymi
Hei! Oma stream. Sisäänkäynti kaikille, jotka haluavat pitää hauskaa 👉 http://1lingo.com/H/N1x8U1
- Anonyymi
Moikka! Täältä tarjolla myös 45v taitava ja kestävä mies Turusta! Sinä nainen ,jos tarvitset seksuaalista tyydytystä. Laita viestiä . Keskityn sinun nautintoon täysin .kieleni ,sormeni ja paksu kaluni pitää huolen siitä että saat mitä olet vailla. Sinun suhdestatuksella ei minulle ole merkitystä ,olet sitten sinkku tai varattu! Kaikki kyllä on vain meidän keskeistä ja minulla kyllä paikka ,sillä itse olen sinkku joku nauttii ja rakastaa antaa seksiä ! Älä turhaan ujostele,anna itsellesi lupa nauttia!
- Anonyymi
Heips, 18v tyttö täällä, tehdäänkö diili?
- Anonyymi
Joo tehdään , miten yhteyttä
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Joo tehdään , miten yhteyttä
Onko sulla kik.Mies 56v kyselee.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Onko sulla kik.Mies 56v kyselee.
KYLLÄ on
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
KYLLÄ on
Ota yhteyttä. Kik hoitovoide
- Anonyymi
Kato niuvannimen hönö poikakin herännyt 😂😄
- Anonyymi
Moii, otta yhteyttä kik :vodkamartini80 Ast hyvää korvausta
- Anonyymi
Joo tehdään.
Laita viestiä kik patu771
- Anonyymi
Naisista kiihkeää seuraa?
- Anonyymi00027
Xxx juu onko vielä.
- Anonyymi
Vielä haen seuraa Turusta.Siisti mukava 58v.Tarvittaessa paikka löytyy vaikka saunottais.Pääsemme kyllä sopimukseen.
- Anonyymi
Annatko pöllön silmääsi rahasta?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Annatko pöllön silmääsi rahasta?
Mitä tarkoitat. Pöllönsilmällä
- Anonyymi00028
Anonyymi kirjoitti:
Mitä tarkoitat. Pöllönsilmällä
Juu
- Anonyymi
Niin onko Turun ympäristössä seuraa vanhempi tai nuorempi.
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Silmienvääntelijä-persut pääsivät Japanissa sarjakuvaan
Torille! https://www.hs.fi/kulttuuri/art-2000011943173.html1835037Nato kaatamassa Petterin haaveileman Tunnin junan?
Nato edellyttää pohjoisessa Jäämereltä Rovaniemelle saakka kapearaitesta suoraa rautatieväylää, joka maksaa paperirahaa,204428Donald Trump pääsi samalle listalle Sanna Marinin kanssa
Eli vasemmistolaisen Time-median top 100 jännäihmisten listalle. https://time.com/collections/time100-next-2021/593769993127Älkää vaan sairastuko syöpään Suomessa
Tilaston mukaan Suomi, Slovakia ja Latvia lääkitsee aivan pohjamudissa syöpää. Sairastunutta hoidetaan edelleen vanhana2562997Kyllä, maata ei halua puolustaa nimenomaan punavihreän puolen edustajat
"Esimerkiksi maanpuolustushenki on keskimääräistä alempana naisten, arvoliberaalien, heikossa taloustilanteessa olevien1432912- 522521
- 271929
- 351780
- 221777
- 681761