Yli sata kommenttia ja trendaavissa. Jollakin jotain vastaan sanomista siitä, että olen liian taitava palstalle?
T. "Himoitsen sinua nainen" ja "Totuus on naiset se", aloittaja😎
T. "Himoitsen sinua nainen" ja "Totuus on naiset se", aloittaja😎
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Ja elämää oli…?
Toinen noista on huono provo. Tympeää lähinnä tulla sotkemaan kaipauspalsta.
Vau mikä saavutus😁
Itse kyllä arvosta ihan muita asioita.
Luulet olevasi fiksukin?
En nyt ihan sanoisi noin sillä palstalla on aivan varmasti paljon enemmän naisia ja aloitukset ovat osoitettu suoraan naisille/naiselle joten siksi ja toisessa luritetaan ylimakeasti.
Niiiiin ja mitä merkitystä tälläkin on?
Patu pääsee pätemään?
Et ole taitava vaan olit tosissasi ainakin noista toisessa, jota luin. Olet ärsyttävä ja siksi saat paljon kommentteja. Minä kirjoitin varmaan 10.
Ne on kuitenkin sun ajatuksia ja kovin lapsellisia ja yksioikoisia. Onko se sitten kunnia-asia olla tyhmä muiden mielestä. En tiedä.
Anonyyminä voit keksiä toisten aloitukset omiksesi, etkä pysty sitä todistaan. Rekatuilla jää kommentointi rekisteri , mistä pystyy löytään sen kirjoitukset, näin anonyyminäkin.
Yksilötunnisteita huonosti aloituksessa. Nopealla vilkaisulla. Joillakin menee todellakin tunteisiin huonot aloitukset.
Aloituksistasi puuttuu eletty elämä. Siksi ne ovat kuin koneen tuottamaa tekstiä. Tyylin huomaa jo otsikoista. Juttujasi klikataan, että nähdään lauseet loppuun. Eipä tässäkää aloituksessa positiivista palautetta ole tullut.
Olisiko aika elää elämää ja kirjoittaa oikeista tunteista ja kokemuksista, mitä sinulla ei vielä selvästikään ole. Se että kopioit täällä muiden teksteistä osia ja teet niistä ”omia” juttujasi, ei tee sinusta taitavaa palstalla. Täytät tämän vain kuralla.
Olet liian nuori ja elämätön tänne keski-ikäisten sekaan. Vtun troIIi!
Parempi olla pelätty kuin rakastettu.
-Machiavelli