Miksi sinua ei ole olemassa?

Anonyymi-ap

Sinua täydellistä naista, joka älylläsi saisit minut tuntemaan itseni edes vähän hölmöksi?

Sanoisit että: "Hei, nyt olet väärässä."

Kertoisit, että asia ei ole niinkuin olen väittänyt.

Tunnustaisit: "Olen sinua monessa asiassa viisampi."

Todistaisit, että: "Minä tiesin sinun olevan olemassa. Minä uskoin sinuun ja olen kärsinyt vain sinun tähtesi. Olen kieltäytynyt kaikista muista. Ikinä en ole langennut, sillä jo aikojen alusta tiesin sinut ja sinä tiesit minut."

Iloitsisit: "Yksikään hetki ei ole mennyt hukkaan, sillä kaiken aikaa olen sinua vain odottanut ja itseäni valmistanut, kuten sinä olet minua odottanut ja itsesi valmistanut minulle."

Aina olen ollut vain sinun. Kaikista haasteista ja painostuksesta huolimatta minä kestin sen kaiken. Nyt kun olemme viimein yhtä, niin juokaamme yhteisestä maljastamme.

Ei elämä meitä sortanut. Meidät oli vihitty jo silloin kun taivaankansi asetettiin ja vedet laskettiin lähteisiin.

Täydellisyys olemme. Sama mies, ja sama nainen. Meidän palkkiomme on oleva suuri, mutta suurin kaikista olit SINÄ!

Minä ja Sinä. Me olemme aina olleet yhtä. Ja nyt tulessa koeteltuna olemme kultaa. ME olemme ME.

22

763

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Incel-virsi with a touch of religious schaisse.

      • Anonyymi

        Ei tuota enää paremmin voisi sanoa teen points👍💪🏻


    • Anonyymi

      Haluisin olla sinulle se. Mutta en tiedä voinko todistaa sinun olevan väärässä tai kieltäydy muista sinun takiasi. Olet aina sydämessäni kaikesta huolimatta.

    • Anonyymi

      Varmaan siksi koska täydellistä ihmisitä ei ole. Ihminen on aina vajaavainen. Elämä on matka jonka aikana voimme kehittää itseämme mutta emme ole koskaan valmiita.
      On aika kovat odotukse jos täydellinen on vain se mikä kelpaa. Jos olisi täydellinen nainen , kelpaisitko sinä hänelle? Olisitko sinä täydellinen mies ilman heikkouksia?

      • Anonyymi

        Kyllä minä olen.


    • Anonyymi

      Lintsi aukeaa kohta (aukesiko jo?), ja hei sieltä saa hattaraa!

    • Anonyymi

      Kyllä hän on olemassa. Hän on kuningasten Kuningatar. Kukaan ei tässä maailmassa voi estää häntä levittämästä siipiään. Hän murtaa häkkinsä ja heittää avaimen pois.❤️

      • Anonyymi

        Hän on parhaista parhain.❤️🌹


    • Anonyymi

      Hmm ... ihmisille, jotka kuvittelevat aina olevansa oikeassa on aivan turha sanoa, että asia ei olisi kuten he väittävät. He eivät tajua (tai ainakaan) myönnä koskaan olevansa missään väärässä, vaikka sen heille miten aukottomasti todistaisi.🤔

      • Anonyymi

        🔥Totuus ei pala tulessakaan!🔥


    • Anonyymi

      Miksi joku ihminen saisi sut kokemaan noin? Ehkä olet käsittänyt jotain väärin

      • Anonyymi

        Hyvä kysymys. Kyseessä ei ole vaan joku, vaan se joka katsoo minua peilistä.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Hyvä kysymys. Kyseessä ei ole vaan joku, vaan se joka katsoo minua peilistä.

        Hyvin oivallettu. Itsekin itseäni tutkiskelen silloin tällöin ihan vaikka vain katsoakseni, miltä mahdankaan "näyttää".


    • Anonyymi

      Tässähän minä olen ollut, koko ajan.

    • Anonyymi

      No se johtuu äidistäsi, palvoi sinut pilalle.

    • Anonyymi

      No joku tunnusti olevansa jo paikalla, voinkin mennä eteenpäin.

    • Kaunista tekstiä, ylistystä!


      • Anonyymi

        Joo me ätmi tajutaan että omas tekstiäsi ylistät🥱


      • Anonyymi kirjoitti:

        Joo me ätmi tajutaan että omas tekstiäsi ylistät🥱

        me @ you,
        tietenkin ylistäisin jos olisi omani, vaan kun ei ole =))


    • Anonyymi

      Ja tiedätkyllä kuka se jaksaa rakastaa palstaa ja palstanaisia 😍

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Maatalous- ja yritystuet pois, työeläkevaroilla valtion velka pois

      Suomi saadaan eheytettyä kädenkäänteessä, kun uskalletaan tehdä rohkeita ratkaisuja. Maatalous- ja yritystuet ovat hait
      Maailman menoa
      80
      3432
    2. Hei! Halusin vain kertoa.

      En tiedä luetko näitä, mutta näimme n.4vk sitten, vaihdoimme muutaman sanan ja tunsin edelleen kipinän välillämme. Katso
      Tunteet
      4
      1404
    3. Miksi ikävä ei helpotu vuosien jälkeenkään?

      Tänään olin ensimmäistä kertaa sinun lähtösi jälkeen tilassa, jossa vuosia sitten nähtiin ensimmäistä kerta. Ollessani
      Rakkaus ja rakastaminen
      4
      1191
    4. Teboili alasajo on alkanut

      Niinhän siinä kävi että teebboili loppuu...
      Suomussalmi
      26
      1126
    5. Kirjoittaisit edes jotain josta tiedän

      Varmasti oletko se oikeasti sinä. Tänään tälläinen olo. 🫩
      Ikävä
      70
      832
    6. Tiesitkö? Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi seksuaalirikollinen

      Järkyttävää… Motin mukaan Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi yksityiselämässään syyllistynyt es
      Maailman menoa
      47
      806
    7. Mistä tietää, onko hän se oikea?

      Siitä, kun sitä ei tarvitse miettiä. Siitä, kun hänen olemassa oleminen ja ajatteleminen saa hymyilemään. Siitä, kun ha
      Ikävä
      60
      754
    8. Miten voitkin olla aina niin fiksu

      ...aina niin huomaavainen, kärryillä ja kartalla. Yritän etsimällä etsiä sinusta jotain vikaa, että saisin pidettyä sydä
      Ikävä
      45
      749
    9. Oot kyl rakas

      Et tiiäkkään miten suuri vaikutus sulla on mun jaksamiseen niin töissä, kun vapaallakin❤️. Oot täysin korvaamaton. En t
      Ikävä
      32
      742
    10. Sofia Zida puhuu rehellisesti suhteesta Andy McCoyhin: "Se on ollut mulle tavallaan..."

      Sofia ja Andy, aika hellyttävä parivaljakko. Sofia Zida on mukana Petolliset-sarjassa. Hänet nähtiin Yökylässä Maria Ve
      Suomalaiset julkkikset
      4
      697
    Aihe