Minua huvitti se, että esiinnyt

täällä Ässänä. Höpönassu. Kirjoittelet sen murteellakin. Ja matkit hyvin sen sanontatapoja. Hyvä suoritus. 10+ ja papukaijamerkki. Mistä tiedän tämän? Siitä, että Ässä tuskin ruinaisi sillä tavalla. Ei se ole sellainen luonne. Etkä sinäkään.
16436
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

En käsitä tuollaista, kun joku ei ole oikea itselle niin väitetään sen esiintyvän toisena. Eikö koskaan tule mieleen, että se s on s eikä liity sinuun?

Äänestä
  • Ei tuollaisesta kyse. Sinä et luultavasti ollut vielä aikuinen silloin kun tämä juttu alkoi. Tämä on tosi vanha juttu.

    Äänestä

  • Tässä on oikea vastaus. Tämä sama mies tuli yhteen aloitukseeni sössöttämään omiaan, kun kuvitteli minun olevan joku muu.
    S

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Ei tuollaisesta kyse. Sinä et luultavasti ollut vielä aikuinen silloin kun tämä juttu alkoi. Tämä on tosi vanha juttu.

    Olin aikuinen melko varmasti ennen sinua.

    Äänestä

En todellakaan kirjoita S mitään tänne

Äänestä
  • No et takuulla.

    Äänestä

  • Kyllä sut tunnistaa..pisteet puuttuu, kun ei ole hymiötä😉

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Kyllä sut tunnistaa..pisteet puuttuu, kun ei ole hymiötä😉

    Ei se ole sen merkki ettänolisi S

    Äänestä

  • Anonyymi00007 kirjoitti:

    Ei se ole sen merkki ettänolisi S

    Et ole S. Olet mies joka käyttää hymiötä.

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Et ole S. Olet mies joka käyttää hymiötä.

    Olet ihan sekaisin täällä. Olen nainen ja tiedän mikä on hymiö :)

    Äänestä

Jollain taas harhat päällänsä😂

Äänestä

Nyt on harhat päällä kovasti.

Äänestä

Ammattiapu saattaisi olla paikallaan.

Äänestä
  • Mulcun tunkeminen caverin perceeceen voisi olla paikallaan

    Äänestä

  • Anonyymi00013 kirjoitti:

    Mulcun tunkeminen caverin perceeceen voisi olla paikallaan

    Ei muuta kun menet tekemään sen.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

täällä Ässänä. Höpönassu. Kirjoittelet sen murteellakin. Ja matkit hyvin sen sanontatapoja. Hyvä suoritus. 10+ ja papukaijamerkki. Mistä tiedän tämän? Siitä, että Ässä tuskin ruinaisi sillä tavalla. Ei se ole sellainen luonne. Etkä sinäkään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu