Kuka hyötyy visitkarelian alasajosta?

Joku taho hyötyy kun visitkarelia ajetaan alas. Sattumaa se ei ole
5313
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

PKO

Äänestä
  • Perustele

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Perustele

    Vahva matkailualan toimija haluaa saada monopolin ja hoitaa markkinoinnin omalla brändillään.
    Tuollainen visitkarelia on ihan kolhoositouhua joka rajoittaa vapaata liiketoimintaa jossa muutenkin vahvat pärjäävät.

    Äänestä

Alkoi tulla mitta täyteen jo tuosa kauppahallin suhmuroinnissa. Nyt vaihtuu ostopaikka Cittariin.
Pitäkää tunkkinne.

Äänestä
  • Nyt on käännetty Torikamera kuvaamaan Sokosta kun eivät ilkeä näyttää mitä paskaa tapahtuu hallityömaalla.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Joku taho hyötyy kun visitkarelia ajetaan alas. Sattumaa se ei ole

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu