"Tämä juhlimisen rakastaja on ollut toistuvasti kohujen keskellä hänen jokseenkin provosoivan ja melko rahvaanomaisen käytöksensä vuoksi".
Televisiojuontaja luonnehti Sannaa osuvasti
12
328
Vastaukset
- Anonyymi
Kokoontuuko jauhojengi tänään?
- Anonyymi
Hyvin sanottu tuo "rahvaanomainen". Ei ymmärtänyt, että tietyt virat on niitä, joissa käytöksellä on suuri merkitys. Ei arvostanut työnsä arvokkuutta, niin on turha odottaa, että kansakaa arvostaisi häntä. Se, minkä hän menetti omalla käytöksellään eli arvostus ja luottamus, niin turha on itkeä "häntä ei ymmärretty". Hänen olisi itse pitänyt ymmärtää, mitä teki. Sen minkä menetti omilla teoillaan, sitä ei takaisin saa. Jauho-Sanna kulkee loppuelämänsä mukanaan.
Lisäksi tuosta naisesta, sen eleistä, ilmeistä, puheista ja tekemisistä näkyi selkeästi se, että on narsisti pahimmasta päästä. Tämäkin paljastetaan vielä. Se on varma, että kun on kulunut ns sovelias aika, tulee paljastuskirja.- Anonyymi
Upea rohkea Sanna, uskaltaa olla myös ihminen. Arvostetaan myös maailmalla, esikuva nuorille naisille.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Upea rohkea Sanna, uskaltaa olla myös ihminen. Arvostetaan myös maailmalla, esikuva nuorille naisille.
👍👍👍
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Upea rohkea Sanna, uskaltaa olla myös ihminen. Arvostetaan myös maailmalla, esikuva nuorille naisille.
Hohhoijaa, työnnä vaan se pääsi syvemmälle pensaaseen...
- Anonyymi
Kirjoitteieeko täällä 75 vuotiaat kokoomus -mummelit vai nuoret fanaattiset uraa havittelevat pikkupersut?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Upea rohkea Sanna, uskaltaa olla myös ihminen. Arvostetaan myös maailmalla, esikuva nuorille naisille.
Onko se esim. hyvä esikuva ja roolimalli, jos nuori poliitikko ja perheen äiti juhlii tämän tästä erilaisten kaveriporukoiden kanssa?
Jos joku amerikkalainen tai eurooppalainen poliitikko tekisi omassa maassaan samalla tavoin, niin sitä ei hyväksyttäisi kovin kevyesti. Esimerkkejä löytyy. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Upea rohkea Sanna, uskaltaa olla myös ihminen. Arvostetaan myös maailmalla, esikuva nuorille naisille.
Pääministerinä täysin nolla ja ammattitaidoton.
- Anonyymi
Kyseessä naapurimaan ”politiikan expertti” joka kuvasi Viron pääministeriä. Kuka uskoo näitä naapurimaan asiantuntijoita?
- Anonyymi
Sanna ei ymmärtänyt työn arvokkuutta.
- Anonyymi
Juhlii ”tämän tästä”. Kerro kuinka monta kertaa on yhden vuoden aikana juhlinut kun näköjään tiedät asiasta?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan uusi poikakaveri
Sielläpä se sitten on. Instastoorissa pienissä speedoissa retkottaa uusin kulta Martinan kanssa. Oikein sydämiä laitettu2053181Suomessa helteet ylittää vasta +30 astetta.
Etelä-Euroopassa on mitattu yli +40 asteen lämpötiloja. Lähi-Idässä +50 on ylitetty useasti Lämpöennätykset rikkoutuva2391610Laita mulle viesti!!
Laita viesti mesen (Facebook) kautta. Haluan keskustella mutta sinun ehdoilla en halua häiriköidä tms. Yhä välitän sinus951472- 921379
Vanhemmalle naiselle
alkuperäiseltä kirjoittajalta. On olemassa myös se toinen joka tarkoituksella käyttää samaa otsikkoa. Ihan sama kunhan e461334Fazer perustaa 400 miljoonan suklaatehtaan Lahteen
No eipä ihme miksi ovat kolminkertaistaneen suklaalevyjensä hinnan. Nehän on alkaneet keräämään rahaa tehdasta varten.1561246Ajattelen sinua tänäkin iltana
Olet huippuihana❤️ Ajattelen sinua jatkuvasti. Toivottavasti tapaamme pian. En malttaisi odottaa, mutta odotan kuitenkin121178Ökyrikkaat Fazerit saivat 20 MILJOONAA veronmaksajien varallisuutta!
"Yle uutisoi viime viikolla, että Business Finland on myöntänyt Fazerille noin 20 miljoonaa euroa investointitukea. Faze1231009Miehelle...
Oliko kaikki mökötus sen arvoista? Ei mukavalta tuntunut, kun aloit hiljaisesti osoittaa mieltä ja kohtelit välinpitämät89922Tuntuu liian hankalalta
Lähettää sulle viesti. Tarvitsen apuasi ottaa koppi tilanteesta. Miehelle meni.44803