Minulla on poikaystävä mutta joudun silti ostamaan itse itselleni kukat.
Minulla on luksusasunnoksi kehuani koti , jota ylistän rakastavani, jossa käy siivooja ja ruoat tilaan volttamalla, jotta työtkään eivät minua rasita, mutta siitä huolimatta vietän yöni hotelleissa.
Kehun kovaäänisesti järjestävät bileet ystävilleni mutta tosiasiassa kaikki työt on ulkoistettu ja minä vain marssin paikalle skumppapullo kainalossa näyttäen niin upealta kuin vain pystyn ...ainakin sen jälkeen kun olen pikkuisen filtteroinut ja käsitellyt kuvaani.
Missä meni pieleen?
Minulla on luksusasunnoksi kehuani koti , jota ylistän rakastavani, jossa käy siivooja ja ruoat tilaan volttamalla, jotta työtkään eivät minua rasita, mutta siitä huolimatta vietän yöni hotelleissa.
Kehun kovaäänisesti järjestävät bileet ystävilleni mutta tosiasiassa kaikki työt on ulkoistettu ja minä vain marssin paikalle skumppapullo kainalossa näyttäen niin upealta kuin vain pystyn ...ainakin sen jälkeen kun olen pikkuisen filtteroinut ja käsitellyt kuvaani.
Missä meni pieleen?
Vastaukset 22
Vanhimmat
Valitettavasti en voi tietää, mikä lapsuudessasi sekä perusturvallisuudentunteessasi on aikanaan mennyt pieleen?
Ehkä hypnoosi voi tulla avuksi, monet vuosien takaiset vakavat traumat ehkä selviävät.
Voimia!
😋😋😋😍😍😍😍😋😋😋
🔞 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#178630346
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞
Mistä työstä esim Sabina Särkkä on nyt kuulema ekaa päivää lomalla? Instan perusteella jatkuvasti lomalla.
…kysyy kateellinen.
Ja sinulla itselläsi taitaa olla aika tylsä elämä, kun mieleesi edes juolahtaa , että joku voi olla kateellinen näille Instabimboille?
Kerro miksi sitten haukut näitä nuoria kauniita naisia?
Ei ole haukkumista, vaan totta, että Sieppi on itserakas ja yksinkertainen tyrkky.
Kateus on kavala tauti.
No ei tarvitse olla kateellinen, kun yrittäjänä pystyn itse järjestämään työajat.
Mutta monille nuorille väärä esikuva, koska suurin osa tekee viisipäiväistä työviikkoa ja lomaa yleensä ne neljä viikkoa vuodessa.
Tylsää näyttää olevan tuo teidän haukkujien elämä, kun jokaisen instaa päivät kyyttäätte, osa yötkin ja haukkumista löytyy joka ikisestä asiasta.
Jättäkää nuo instat ja julkkiskaunottaret rauhaan, jos se helpottaisi pahaa oloanne.
Nuoret voivat valita esikuvansa esim. vanhemmistaan, mikä helkutin esikuvan tehtävä noilla kaunottarilla on.
Ei heidän tarvitse kenenkään penskojen esikuvaa esittää, he elävät omaa elämäänsä.
Missä meni pieleen? Ei sitten missään! Oikein lokoisaa elämää. Jos on rahaa, voi hankkia omistusasunnon, mökin, tilata ruoat ja kukat sekä ulkoistaa juhlajärjestelyt.
Mikäs sen mukavampaa.
Vaikka on rahaa voi olla alkoholiongelmaa tai häntäheikki poikaystävä.
Sama ongelma voi olla rahattomilla.
Rahattomalla on ikävämpää.
Jotkut nauttii, kun saa julkisuudessa esittää niin onnellista, menestynyttä, varakasta ja suosittua, mutta ei se aina ihan noin ole. Tyhmät sitten uskoo koko esityksen.
Nim. Vierestä seurannut
Ihmeellinen kommentti, jossa haukutaan muita tyhmäksi. Mitä väliä sillä on, miten muut elävät. Häiritseekö se sinua jotenkin ja miksi häiritsee?
Kannttaisiko aloittajan ottaa yhteyttä asiantuntijaan, saisi kenties avun itselleen!
No jo oli taas mielenkiintoinen päivitys!
kuva Tornion mökiltä jossa tulvii: näitä samoja kuvia näkee uutislähetyksissä.
kuva spaghettiannoksesta: tällaisia kuvia näkee keittokirjoissa.
lisäksi viimeinen kuva jossa oli mansikkarasia ja2 jäätelöpuikkoa.
hyvä Saara, olet menettämässä otteesi lopullisesti!
Kiva että Sinä kuitenkin seuraat kaikkein aktiivisimmin.😘
Mutta kun se oli kerran missi Sieppi , joka esitteli tulvia, spagettia ja jäätelöpuikkoja sehän on seuraajien/ihailijoiden mielestä taivaallista, ihmeellistä, ihanaa, eiväthän se tuollaista näe koskaan arkielämässään ressukat.
Eikö totta, pusi pisi🥰🥰🥰🥰
Vain tyhmät ihmiset haukkuvat ja arvostelevat jatkuvasti julkkiksia. Ei se tee julkkiksesta yhtään rumempaa, vaikka kuinka häntä hakutaan, päinvastoinen se tekee haukkujasta ruman ja ilkeän ihmisen.