Ei minua haittaa olla alkoholisti

Anonyymi-ap

Omia perintörahojani ryyppään. Kun ei ole enää vanhempia, eikä ole jälkikasvua, niin ei ole mitään merkitystä vaikka ryyppäänkin perintöni. En minä niitä mihinkään mukaan saa.

Että voitte kuivavitut palstauskovaiset lopettaa saarnaamisenne.

7

147

    Vastaukset 7

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Onhan se ihan paskaa elämää sellainen.

      • Anonyymi

        Tyytyväinen olen elämääni. Ei tarvitse tehdä mitään, vaan voi nauttia joka sekunnista. Parasta on ettei ole huolta huomisesta. Hetkessä eläminen on parhautta. Joskus ostan inspiraationa lentolipun esim. Prahaan. Siellä voi edullisesti nauttia juomista ja kulttuurista. Prahassa on myös naiset edullisia ja kauniita.


    • Anonyymi

      Harvinaisen huoletonta on aloittajan elo, ei ole vastuuta kuin itsestä, kadehdin.

      • Anonyymi

        Samaa mieltä :)


    • Anonyymi

      Vanha kunnon juoppo tekee kunniakkaan itsarin hukkumalla mökkijärveen.

    • Sen verran liikaa olen itsekkin viinan pirun kanssa paininut, että tiedän jokaisen aasin puhuvan paskaa, joka viinamäen ihanuutta ylistää 🤣 Raskasta paskaa elämää se jatkuva dokaaminen on. Säälittävää.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Taas uusi PS:n rasismiKOHU!

      Nyt Mauri Peltokangas on taas huuliaan lepattanut. Suomen rasistisin puolue - PS! https://www.iltalehti.fi/politiikka/a
      Maailman menoa
      587
      1223
    2. 80
      907
    3. Jarruton, viritetty ja kilvetön mopo

      Ajo-oikeudeton ja uppiniskainen kuski. Tuloksena vääntynyt aita, rusinaksi muuttunut mopo ja pari pipiä.
      Maailman menoa
      274
      694
    4. Pitääkö minun pyytää

      Itse itseni sinun luo tällä viikolla vai tajuatko itse pyytää ??
      Ikävä
      56
      656
    5. Olen henkisesti väsynyt. Takki tyhjä.

      Olen joutunut elämään yksin liian kauan. Työttömänä ja somepaskaa. Työpaikoilla joudun kiusatuksi. En enää tiedä, mitä
      Maailman menoa
      189
      653
    6. Onnittelut taktiikan vaihdoksesta mies!

      Esität nykyisin varattua, ettei naiset jää roikkumaan , mutta sinä saat haluamasi. Oletpa sinä hieno mies. 👏🏻 Osasin o
      Ikävä
      161
      632
    7. Naisten liian suuret vaatimukset?

      Palstalla näkee usein vlituksia siitä, että naisilla on miehille liian suuria vaatimuksia. Haluankin nyt mielenkiinnosta
      Sinkut
      130
      612
    8. Katotaan miten jaksat tätä

      Olen valmis pelaamaan tätä seuraavat 10v. Voit kysyä tutuilta miten olen erittäin kärsivällinen.
      Ikävä
      88
      590
    9. Peräti 12 000 ihmisen toimeentulo leikattiin puoleen kun eivät ilmoittautuneet työkkäriiin!

      Peräti 12 000 ihmisen (useimmat nuoria miehiä) toimeentulo leikattiin puoleen kun eivät ilmoittautuneet työkkäriiin! ht
      Maailman menoa
      203
      546
    10. Tiedätkö mitä mies

      Sinulla ei ole kaikki kunnossa päänupissa! Älä pilaa sitä, mitä sinulla on oikeassa elämässä. Tämä ei ole mitään rakkaut
      Ikävä
      20
      496
    Aihe