Räskin risteys on tiiliruukissa murot märkiä jos niihin lirittää. Mersu meni muttei räskin risteyksestä. Rahakassi jäi jäljittämättä. Samoin iso arvovarallisuus.
Tiiliruukissa ei tehdä muroja
Anonyymi-ap
4202
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Tiliruuhkassa on hyvin toimiva gluteeniton hanuri antaa lisäpotkua
[$39.99 Today Only] The Best Summer Electric Jet Body Board!
http://odubnoteenkoa.com/uploads/editor/0f685294352a260e8dbe74adaf2217c0.gif
Tiiliruukissa ei tehdä muroja, siellä tehdään vakoilemalla tietomurtoja ja pissitään gluteenitonta omille kintuille.
https://i.imgflip.com/7mtcn8.jpg
Narssu on narsujen narsu eikä parane ikinä. Haminan herra vei silta toisen käden kautta omaisuuden jota ei takaisin saa ja sehän traumassa elävää narsua vituttaa kuin pientä oravaa.
Ei se sairaallouinen vittuilija tilannu mitään vaan yksinkertaisesti se narsu kusi omiin muroihin ja iso VARALLISUUS meni siltä muualle.
Jotkut sanoo et kaikki meni haminaa, mut ei se ihan niin menny niinku kokonaan ainaksaa. Aina se mulkku vittuili joten turhaan tyä täällä ihmettelette jos se mulkvisti jäi ulkokehälle niistä rahoista ja muusta arvovarallisuudest!