Oon lukenu palstaa vuodesta 2012

Ja aina toi S naikkonen vinkuu täällä Jiitä naimaan sitä töissä.

12 vuoteen ei J-mies oo sinne mennyt. Mitä tästä S-naisen pitäs ajatella?
15359
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Nosto.

Mitä S naisen pitäisi tästä hiljaisuudesta miettiä?

A) hän ei ole täällä
B) hän ei ole täällä ja irlissä ei häntä kiinnosta

Äänestä

Tuossahan pitkään täällä huuteli J-mies S-naista töistä. Ristiinkö ne on menny.

Äänestä

Enemmän tulee mieleen ihmisestä joka kyylää täällä ihmisiä 12 vuotta! Kannattais hankkia jo oma elämä!

Äänestä
  • Suututtaako se fakta että olet hylkiö?

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Suututtaako se fakta että olet hylkiö?

    Sun faktat ei oo faktaa nähnytkään. Minkäslaiset mielikuvitusihmiset sulla tänään on ohjelmassa?

    Äänestä

:D

Äänestä

Täytyyhän sullekkin olla jotain seurattavaa niin seuraa heitä

Äänestä

Mielenkiintoista. No ei minulle tämä, kun en ole yhtään J-miestä kaivannut 😉. Ymmärrän, jos se harmittaa, mutta näin on asian laita.

Äänestä

Täysin sivullista eli aloittajaa on häirinnyt 12 vuotta 🤣

Äänestä

Täytyykö tästä ymmärtää että nainen on ollut ilman "parrua" ainakin 12 vuotta?

Äänestä

Aloittaja ainakin

Äänestä

Ihanko se on ätmi edellytys, että nimenomaan töissä pitäisi harjoittaa?

Äänestä

Minä olen lukenut palstaa joulukuusta 2019 ja melkein joka päivä sinä jauhat tuota loputonta pskaa ihmisistä, jotka tuskin täällä enää käy!

Äänestä
  • Ätmi on kirjoittanut tästä j-tarinasta huomattavasti kauemmin eri versioita ja tämän kirjoittajan etunimen kirjain vaihtuu. Et kai oikeasti kuvittele, että mikään näistä olisi pitäny tönkköfeikkivuoropuheluineen ns kutinsa? J saaga alkanut jo parikymmentä vuotta sitten ja en ymmärrä miten jotkut tosiaan jaksaa nähdä niin paljon vaivaa yhden kirjaimen vuoksi. Tämän teatterin tarkoitus on jokin ihan muu kuin tunteet ynnä muu vastaava

    Äänestä

  • Anonyymi00013 kirjoitti:

    Ätmi on kirjoittanut tästä j-tarinasta huomattavasti kauemmin eri versioita ja tämän kirjoittajan etunimen kirjain vaihtuu. Et kai oikeasti kuvittele, että mikään näistä olisi pitäny tönkköfeikkivuoropuheluineen ns kutinsa? J saaga alkanut jo parikymmentä vuotta sitten ja en ymmärrä miten jotkut tosiaan jaksaa nähdä niin paljon vaivaa yhden kirjaimen vuoksi. Tämän teatterin tarkoitus on jokin ihan muu kuin tunteet ynnä muu vastaava

    Sekopää eimia ei hiljeine ätmeineen ikinä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ja aina toi S naikkonen vinkuu täällä Jiitä naimaan sitä töissä.

12 vuoteen ei J-mies oo sinne mennyt. Mitä tästä S-naisen pitäs ajatella?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu